Hlavní navigace

Portál Volny.cz mění technologii svého vyhledávače

[Tisková zpráva] Praha, 7. prosince 2009 - Portál Volny.cz přechází k nové technologii vyhledávače společnosti Seznam.cz, která nahradí dříve používanou platformu od Centrum Holdings. Cílem této změny je poskytovat ještě relevantnější a přehlednější informace svým zákazníkům.

Sdílet

„Tímto krokem sázíme na osvědčenou kvalitu, kterou pro nás Seznam představuje. Chceme spolupracovat jen s těmi nejlepšími a Seznam pro nás znamená jedničku mezi portály na českém trhu,“ říká Daniel Kotlaba, portal manager společnosti Volný.

Seznam.cz navíc letos vyhrál anketu o nejlepší vyhledávač v soutěži Křišťálová Lupa 2009, což je cena pro nejlepší projekty na českém internetu. Volný se tím spojuje s technologií, která dokázala v kategorii Vyhledávače a databáze porazit i Google.cz, CSFD.cz, Mapy.cz, IDOS.cz nebo Lunchtime.cz.

O portálu Volny.cz:
Portál Volny.cz patří mezi nejčtenější internetové stránky na českém trhu. Denně je navštěvuje přes 100 tisíc uživatelů. Portál, jenž má od svého vzniku především zpravodajský a zábavný charakter, funguje již 10 let. Jeho nejpopulárnější částí zůstává Volný mail, kde lze jednoduše navolit vtipný alias, např. @machr.cz, @ufoni.cz. V současné době má zde svou e-mailovou schránku více než 400 tisíc aktivních uživatelů.

O společnosti:
VOLNÝ je významný český poskytovatel telekomunikačních služeb. Značka VOLNÝ má v českém prostředí dlouhou tradici a existuje na místním trhu již od roku 1995. Společnost VOLNÝ nabízí svým zákazníkům komplexní řešení telekomunikačních potřeb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).