Hlavní navigace

VOLNÝ Internet – zvýšení datových limitů pod stromeček

[Tisková zpráva] VOLNÝ, v rámci vánoční nadílky v podobě dárkových poukazů Datart až ve výši 1000,- Kč, zvyšuje datové limity u služby VOLNÝ Internet. Zvýšení se týká všech - nových i stávajích zákazníků.

Sdílet

Společnost VOLNÝ, významný alternativní telekomunikační operátor, od 1. prosince zvyšuje datové limity u služby VOLNÝ Internet. Nové datové limity budou zvýšeny až na 15 GB.

Zvýšení datových limitů u rychlostních tarifů se týká všech zákazníků VOLNÝ Internet. Toto navýšení datových limitů je trvalé, není tedy nijak časově omezeno.

U zákazníků VOLNÝ Internet s tarifem 512 kbit/s se datový limit ze současných 2 GB zvyšuje na 4 GB, datový limit u tarifu 2048 kbit/s se pak z 10 GB zvýší na 15 GB. Další tarify již v současné době nejsou datově limitovány.

„Lidé používají internet stále častěji a více intezivně. Uživatelé internetu často stahují větší soubory a nízké datové limity, které používá většina telekomunikačních operátorů, se pro ně stávají problémem. Proto jsme se rozhodli vyjít zákazníkům vstříc a zvýšili jsme datové limity u všech omezených tarifů VOLNÝ Internet,“ říká Clemens Wohlmuth, generální ředitel VOLNÝ.

VOLNÝ ve své nabídce přináší nejvýhodnější vysokorychlostní internetové připojení na českém trhu, ceny začínají již na 249,– Kč měsíčně.

Toto navýšení datových limitů VOLNÝ přidává k vánočním dárkům, které si přichystal pro své nové zákazníky – pokud si do 31. prosince 2006, zákazníci objednají internetové připojení získají poukázku na nákup v obchodech Datart, a to podle zvoleného rychlostního tarifu až v hodnotě 1000,– Kč.

Více o nabídce VOLNÝ Internet najdete na adsl.volny.cz