Hlavní navigace

Volný podporuje projekt Přátelé dětí UNICEF

[Tisková zpráva] Praha, 24. srpna 2009 – Společnost Volný se stala již potřetí mediálním partnerem projektu Přátelé dětí UNICEF, jehož cílem je oslovit veřejnost a získat dárce pro podporu programů na pomoc dětem ve světě.

Sdílet

„Poskytnutí podpory projektu Přátelé dětí UNICEF je pro nás samozřejmostí a my doufáme, že osloví široké řady internetových uživatelů, kterým nejsou lhostejné osudy dětí v postižených oblastech,“ říká Martin Dvořák, marketingový a obchodní ředitel společnosti Volný.

Letošní mediální kampaň pro projekt Přátelé dětí UNICEF (Dětského fondu Organizace spojených národů) probíhá od srpna do konce roku 2009 ve vybraných médiích a na internetu. Smyslem je získat příznivce – „Přátele dětí“, kteří svým pravidelným měsíčním příspěvkem podpoří programy pomoci dětem v nejchudších zemích světa. Společnost Volný se do této kampaně zapojí na internetu.

„Mediální podpory společnosti Volný, která byla poskytnuta bezplatně, si velmi vážíme. UNICEF je jediná organizace OSN, která není na rozpočet OSN napojena, a může tak své programy rozvíjet jen díky dobrovolné pomoci vlád, společností a jednotlivců. Tato podpora pomůže získat prostředky pro ty nejpotřebnější děti,“ říká Pavla Gomba, výkonná ředitelka Českého výboru pro UNICEF.

Projekt Přátelé dětí UNICEF vznikl v roce 2002 na základě zájmu ze strany příznivců ochotných se podílet na pomoci znevýhodněným dětem kdekoliv ve světě. Pravidelné měsíční příspěvky jsou jednou z možných forem podpory, které umožní organizaci UNICEF pokračovat v dlouhodobých programech pomoci a okamžitě reagovat na přírodní nebo válečné katastrofy, a pomáhat tak dětem, které pomoc nejvíce potřebují.

UNICEF je hlavní světovou organizací, která se zabývá ochranou a zlepšováním životních podmínek dětí a podporou jejich všestranného rozvoje. Pracuje s místními komunitami i vládami ve 157 zemích světa. Programy na pomoc dětem nejsou financovány z rozpočtu OSN, ale výhradně z dobrovolných příspěvků, prodeje blahopřání a dárkového zboží s logem UNICEF.

Více o projektu Přátelé dětí UNICEF naleznete na adrese www.unicef.cz

O společnosti:
VOLNÝ je významný český poskytovatel telekomunikačních služeb. Značka VOLNÝ má v českém prostředí dlouhou tradici a existuje na místním trhu již od roku 1995. Společnost VOLNÝ nabízí svým zákazníkům komplexní řešení telekomunikačních potřeb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).