Hlavní navigace

VOLNÝ pokračuje ve vylepšování e-mailových služeb

[Tisková zpráva]

Sdílet

VOLNÝ pokračuje ve vylepšování e-mailových služeb

Praha, 15. červenec 2004 – VOLNÝ rozšířil e-mailové schránky svých uživatelů o nový nástroj, tzv. aliasy. Na freemailu VOLNÝ mail je nyní možné vytvořit k jedné e‑mailové schránce dalších 5 adres. K dispozici je 8 různých domén: @volna.cz, @firemni.cz, @soukroma.cz, @voleji.cz, @ufoni.cz, @machr.cz, @mizera.cz, @napismi.cz.

Nový nástroj, nazvaný jednoduše aliasy, umožňuje každému uživateli e‑mailové schránky zvolit si ke své současné e-mailové adrese jméno@volny.cz ještě další e-mailové adresy. Do jedné schránky je směrováno maximálně 5 dalších adres s využitím jakékoli z 8 různých domén. Pro přihlášení na webové rozhraní schránky nebo pro stahování pošty do poštovního programu se používá i nadále původní uživatelské jméno a heslo. Aliasy se nastavují v menu Nástroje / Aliasy přímo na webovém rozhraní e-mailové schránky (http://mail.vol­ny.cz/).

Po virtuální úschovně přidané k e-mailu na konci června je toto další funkce, která rozšiřuje využití mailboxu a zvyšuje komfort e-mailových služeb VOLNÝ. VOLNÝ poskytuje e-mailové služby od roku 1999, kdy jako první poskytovatel v ČR zpřístupnil internet zdarma. E-mailovou schránku VOLNÝ mail v současnosti využívá přes 300.000 uživatelů.

O společnosti Czech On Line

Společnost Czech On Line, a.s. je předním alternativním poskytovatelem telekomunikačních služeb v České republice. Obchodní aktivity na tuzemském trhu zahájila v roce 1995. V červenci 2000 vstoupil do společnosti strategický partner Telekom Austria, který se stal stoprocentním vlastníkem společnosti a poskytl společnosti stabilní zázemí

Společnost Czech On Line poskytuje svým zákazníkům služby pod dvěma značkami: Czech On Line a VOLNÝ.

Czech On Line (B2B) nabízí hlasové, internetové a datové služby a služby s přidanou hodnotou pro střední a velké společnosti v České republice. Firemním zákazníkům poskytuje cenově výhodně kombinace služeb a speciální řešení dle jejich individuálních požadavků. Více informací o službách pro firmy na www.col.cz.

VOLNÝ představuje připojení k internetu, celou řadu dalších internetových a hlasových služeb určených pro domácí uživatele (B2C) – informační portál www.volny.cz, emailové služby, prostor pro umístění webových stránek a další. Více informací o službách pro domácnosti na http://sluzby­.volny.cz.

Pro více informací kontaktujte prosím:

Stanislava Beyerová, PR & Tisková mluvčí, Czech On Line, a.s.
tel.: +420 246 000 237, fax: +420 246 000 113, mobil: +420 737 206 085
e-mail:stanisla­va.beyerova@col­.cz