Hlavní navigace

VOLNÝ poskytuje služby společnosti SIKO KOUPELNY

[Tisková zpráva] 21. dubna 2009 – VOLNÝ zvítězil ve výběrovém řízení a od začátku března dodává komplexní telekomunikační služby společnosti SIKO KOUPELNY.

Sdílet

Společnost SIKO KOUPELNY využívá od společnosti VOLNÝ konvergované řešení hlasových a datových služeb s využitím technologie MPLS (Multiprotocol Label Switching), která umožňuje vybudování virtuální privátní sítě. Služba realizuje datové propojení lokálních sítí zákazníka v centrále a v jednotlivých pobočkách. Výhodou tohoto řešení je jednoduchost a škálovatelnost. Vedle snadného rozšiřování umožňuje poskytování služeb s přidanou hodnotou jako například QoS (Quality of Service).

„Společnost SIKO KOUPELNY je na našem trhu renomovaným dodavatelem koupelen a sanitárních produktů. Jsme proto rádi, že můžeme této společnosti poskytovat individuální komplexní telekomunikační řešení, které je společnosti přímo šito na míru,“ říká Aleš Zeman, předseda představenstva společnosti VOLNÝ.

„Řešení navržené a dodané společností VOLNÝ nám umožňuje další rozvoj moderních síťových technologií v rámci naší společnosti. Splňuje kritéria dostupnosti a škálovatelnosti, která jsou pro nás zásadní. Věřím, že i další spolupráce bude na stejně profesionální úrovni jako již dokončená implementace celého řešení, které je v současné době v produktivním provozu,“ říká Tomáš Vala, obchodní ředitel a místopředseda představenstva společnosti SIKO KOUPELNY.

Řešení virtuální privátní IP sítě provozované na moderní technologii MPSL připravil VOLNÝ přímo na míru a poskytuje jej ve všech 13 pobočkách společnosti SIKO KOUPELNY v České republice. Přístupové sítě využívají převážně technologie metalických pevných linek, v centrále společnosti v Čimelicích je použita technologie bezdrátového spoje, čímž je zvýšena nezávislost připojení. Služba je poté v jednotlivých lokalitách zákazníkovi předána na rozhraní Ethernet. Vzhledem ke koncepci navrhovaného řešení jsou aplikovány nejpřísnější garance SLA (Service Level Agreement), včetně SLA monitoringu.

Smlouva o poskytování služeb společnosti VOLNÝ pro SIKO KOUPELNY je uzavřena na dobu 24 měsíců a celková hodnota zakázky činí necelých 5 milionů Kč bez DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).