Hlavní navigace

VOLNÝ přichází s novou kompletní nabídkou pro firemní zákazníky

[Tisková zpráva] Společnost VOLNÝ, přední alternativní telekomunikační operátor, představuje novou službu pro firemní zákazníky. VOLNÝ Business Komplet spojuje hlasové služby bez měsíčního paušálu a datové služby na bázi symetrického internetového připojení bez datového limitu. Internet i s telefonními linkami lze pořídit už od 1500,- Kč měsíčně.

Sdílet

Služba VOLNÝ Business Komplet je určena menším a středním firmám. Služba je provozována na metalickém vedení (telefonní linka) na bázi technologie SHDSL.

Jedná se o symetrické vysokorychlostní připojení, které umožňuje stejné přenosové rychlosti v obou směrech přenosu.Tato technologie je velkým přínosem pro firmy, které obvykle nejen přijímají, ale rovněž odesílají objemy dat. V případě služby VOLNÝ Business Komplet si zákazníci mohou vybrat ze tří rychlostí připojení: 512 kbit/s, 1024 kbit/s a 2048 kbit/s.

Služba je zcela nezávislá na TO2. Zákazník tedy neplatí paušál za telefonní linku. Cena volání je od 0,39 Kč za minutu.

Služba VOLNÝ Business Komplet nabízí zákazníkům řadu výhod. Zejména se jedná o úsporu nákladů – čím vyšší je provolaná částka, tím nižší jsou měsíční poplatky za internetové připojení. Další výhodou je jistě zjednodušení administrativních procesů – firma platí za veškeré telekomunikační služby pouze jedinému operátorovi za jednu kompletní službu.

Služba VOLNÝ Business Komplet obsahuje:

  • vysokorychlostní internetové připojení bez agregace a datového limitu,
  • telefonní ISDN nebo analogové linky,
  • router s integrovaným modemem,
  • pevné IP adresy,
  • doménu CZ nebo EU zdarma,
  • prostor pro firemní web 100 MB,

Měsíční poplatek za službu je závislý na minimální provolané částce a pohybuje se od 1500,–

Službu je zatím možné zřídit v těchto městech – Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Příbram, Kladno. V příštím roce VOLNÝ plánuje další rozšíření vlastní sítě .