Hlavní navigace

VOLNÝ připojuje síť internetových kaváren a heren Cyber Café

[Tisková zpráva] VOLNÝ (Telekom Austria Czech Republic, a.s.) zahajuje spolupráci se společností ProGamers, která provozuje síť internetových kaváren a heren - nově pod názvem VOLNÝ PG Cyber Café.

Sdílet

Telekomunikační společnost Telekom Austria Czech Republic, a.s., známá pod značkou VOLNÝ, zahájila spolupráci se společností ProGamers, s.r.o. Telekom Austria Czech Republic připojí celou síť internetových kaváren a heren VOLNÝ PG Cyber Café na internet a rovnež dodá společnosti ProGamers housingové služby. V rámci VOLNÝ PG Cyber Café se budu moci zákazníci blíže seznámit se službami pod značkou VOLNÝ, zejména s digitální televizi VOLNÝ TV. Spolupráce, která je ve znamení partnerství v projektech interaktivní zábavy, bude slavnostně zahájena společnými aktivitami na veletrhu INVEX/DIGITEX 2007.

Společnost Telekom Austria Czech Republic, a.s., která nabízí své služby pod značkou VOLNÝ uzavřela smlouvu se společností ProGamers, s.r.o., která provozuje síť internetových kaváren a heren PG Cyber Café a je největším a nejznámnějším pořadatelem velkých halových setkání hráčů počítačových her. Ve znamení spolupráce obou firem se nyní budou kavárny a herny nazývat VOLNÝ PG Cyber Café. Společně se ProGamers a VOLNÝ (Telekom Austria Czech Republic, a.s.) oficiálně představí na veletrhu Invex 2007 v Brně, který se koná 23. až 27. října 2007. Společnost ProGamers pořádá v rámci Invexu Mistrovství ČR v počítačových hrách a VOLNÝ zde návštěvníkům představí svou digitální TV na bázi technologie IPTV – VOLNÝ TV a další služby.

VOLNÝ (Telekom Austria Czech Republic, a.s.) dodává kavárnám a hernám PG Cyber Café internetové připojení. Jedná se o celou síť VOLNÝ PG Cyber Café  – v Praze v Paláci Flora, v nákupním centru Nový Smíchov, Village Cinemas Anděl, v nákupním centru Metropole Zličín, VOLNÝ PG Cyber Café v Praze 6, další kavárny jsou v Brně – v nákupním centru Olympia a Velký Špalíček, v nákupním centru Prior ve Zlíně, v Prostějově a v Ostravě, v libereckém Babylonu. Společnost ProGamers dále využije housingových služeb společnosti Telekom Austria Czech Republic, a.s.

Společnost ProGamers očekává od strategického partnerstvi s Telekom Austria Czech Republic především přínos v oblasti kvalitnějšího a stabilnějšího připojení a konektivity sítě internetových kaváren a heren VOLNÝ PG Cyber Cafe. Tím pádem kvalitnější služby pro své návštěvníky, „hráče“ a partnery. Dalším přínosem bude posílení projektu internetové televize PG24, jediné „online hráčské a komunitní TV“, zlepšení technických parametru a řešení tohoto projektu ve spolupráci s VOLNÝ TV a tím také dostupnosti pro širší spektrum diváků.

V rámci reciproční spolupráce se návštěvníci VOLNÝ PG Cyber Café budou moci seznámit se službami pod značkou VOLNÝ (internetové připojení, hlasové služby, digitální televize VOLNÝ TV) a současně zde budou moci tyto služby objednat a zakoupit.

Fanoušci počítačových her se letos mohou těšit finále již 6. ročníku Mistrovství České republiky v počítačových, konzolových a mobilních hrách, které se uskuteční na veletrhu INVEX/DIGITEX 2007. Letos se finále Mistrovství České republiky přestěhovalo do pavilonu D (nejblíže hlavní vstupní bráně). Návštěvníci haly D se mohou opět těšit na promítání zajímavých zápasů na plátně, zasvěcené komentáře zkušených komentátorů a na pódiové soutěže s již kultovním moderátorem Jirkou Formanem. ProGamers stejně jako vloni připravují pro diváky řadu turnajů na herních počítačích a notebookách. Zasoutěžit si diváci budou moci i na konzolích Microsoft Xbox 360 a Nintendo Wii. Do seriálu Mistrovství ČR v počítačových hrách bylo zařazeno 8 her , v každé z těchto her bude na InvexCupu rozhodnuto o titulu Mistra ČR. Další informace hledejte na http://www.in­vexcup.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).