Hlavní navigace

Volný s novým webem pro domácnosti

[Tisková zpráva] Praha, 17. září 2009 – Společnost Volný spustila tento týden novou verzi internetových stránek pro své rezidentní zákazníky. Jedná se především o změnu designu, která má přispět ke snadnější orientaci. Vedle výrazného zpřehlednění přichází Volný také s několika interaktivními prvky, které se v budoucnu na serveru objeví.

Sdílet

Společnost Volný tak pokračuje v přizpůsobování svých stránek současným potřebám zákazníků. Volný si od této změny slibuje nejen větší uživatelský komfort, ale také rozšířenou informativní hodnotu stránek.

Vždy je co zlepšovat. Naším cílem bylo zjednodušení, které uvítají jak stávající, tak i noví zákazníci, říká Martin Dvořák, marketingový a obchodní ředitel společnosti Volný.

Návštěvníci také budou mít volný prostor k vyjádření vlastního názoru na další vývoj „svého“ webu adsl.volny.cz/in­ternet.

O společnosti:

VOLNÝ je významný český poskytovatel telekomunikačních služeb. Značka VOLNÝ má v českém prostředí dlouhou tradici a existuje na místním trhu již od roku 1995. Společnost VOLNÝ nabízí svým zákazníkům komplexní řešení telekomunikačních potřeb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).