Hlavní navigace

VOLNÝ TelefoNet získal cenu v odborné soutěži

[Tisková zpráva] VOLNÝ se svou službou VoIP telefonie pro mobilní telefony získal cenu v odborné soutěži TOP Professional.

Sdílet

VOLNÝ, přední český telekomunikační operátor, byl oceněn v odborné soutěži TOP Professional, která se v letošním roce zaměřila na projekty z oblasti telekomunikací. Tato soutěž je součástí projektu TOP PROGRAM, ve kterém jsou rovněž vyhlašovány kategorie TOP 10 ICT firem a TOP Systémových integrátorů. Cena byla udělena za službu VOLNÝ TelefoNet pro mobilní telefony s přístupem k WiFi. VOLNÝ navíc přichází u služby VOLNÝ TelefoNet se speciálními letními cenami za volání do prázdninových destinací.

Odborná porota udělila cenu společnosti VOLNÝ za progresivní přístup k řešení konvergovaných služeb. Porota hodnotila nominované projekty dne 27. června 2007. Vybírala celkem z pěti nominovaných projektů a cenu udělila dvěma z nich. Jednu z cen získal VOLNÝ za službu VOLNÝ TelefoNet, která umožňuje využívat výhod VoIP telefonie u mobilních telefonů s přístupem k WiFi.

„Ocenění od odborníků si velmi vážíme. Služba VOLNÝ TelefoNet, která umožňuje využívat VoIP telefonie u mobilních telefonů je stále službou na českém trhu ojedinělou. Na vývoji této služby pracovali naši zaměstnanci spolu s techniky společnosti NOKIA, a společně tak vyvinuli skutečné konvergované řešení. Naši zákazníci nám dokazují, že je tato možnost pro ně velmi zajímavá. A nyní nám jedinečnost naší služby potvrdili i odborníci v oblasti IT a telco,“ dodává Clemens Wohlmuth, generální ředitel VOLNÝ.

Díky službě VOLNÝ TelefoNet mohou uživatelé mobilních telefonů čerpat všech výhod, které jim nabízí internetová telefonie. Volání přes mobilní síť nebo přes internet v současné době umožňují mobilní telefony NOKIA E60, E61, E61i, E65, N80IE a N95. Službu VOLNÝ TelefoNet může zákazník využít kdykoliv je připojený v dosahu bezdrátového vysokorychlostního internetu WiFi/ WLAN. Nastavení služby je velmi jednoduché a je možné ji nastavit prostřednictvím konfigurační SMS. Službu lze vyzkoušet zdarma.

Pro všechny zákazníky služby VOLNÝ TelefoNet připravil VOLNÝ speciální letní ceny pro volání do prázdninových destinací. Letní ceny začínají již na 0,99 Kč/min. bez DPH, a to pro volání na pevné linky např. do Řecka, Chorvatska, Španělska, USA. Letní cena volání na mobilní telefony do zahraničních destinací je 5,03 Kč/min. bez DPH. Více o službě VOLNÝ TelefoNet najdete na http://volani­.volny.cz/vol­ny-telefonet/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).