Hlavní navigace

VOLNÝ TV na půl roku zdarma!

[Tisková zpráva] Telekomunikační společnost Telekom Austria Czech Republic, a.s., známá pod značkou VOLNÝ, zve na veletrh INVEX/DIGITEX, který se ve dnech 23. – 27. října koná v Brně. Společnost se v rámci spolupráce se společností ProGamers, s.r.o. představí v herním pavilonu D s prezentací své služby VOLNÝ TV. U příležitosti veletrhu připravil VOLNÝ speciální nabídku pro své zákazníky.

Sdílet

VOLNÝ zahájil spolupráci se společností ProGamers, s.r.o., která provozuje síť internetových kaváren a heren VOLNÝ PG Cyber Café a je největším a nejznámnějším pořadatelem velkých halových setkání hráčů počítačových her. U příležitosti zahájení této spolupráce se VOLNÝ představí i na veletrhu INVEX/DIGITEX 2007.

VOLNÝ bude mít vlastní expozici v rámci herního pavilonu D, ve kterém společnost ProGamers pořádá Mistrovství České republiky v počítačových, konzolových a mobilních hrách. Návštěvníci se mohou těšit na živou prezentaci jedné z nejnovějších služeb pod značkou VOLNÝ – digitální kabelové televize přes pevnou linku – VOLNÝ TV.

U příležitosti konání veletrhu INVEX/DIGITEX 2007 připravil VOLNÝ speciální limitovanou nabídku VOLNÝ TV zdarma. Při objednání služby VOLNÝ INTERNET 2M za 415,–Kč má zákazník možnost získat VOLNÝ TV Plus (31 kanálů) na 6 měsíců ZDARMA. V rámci limitované nabídky mohou zákazníci získat na tři měsíce zdarma i balíček VOLNÝ Kino Plus (obsahuje TV kanály: HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax2 a neomezený přístup do videotéky HBO Digital).

Služby si zákazníci mohou objednat přímo na INVEXu, nebo na stránkách http://tv.vol­ny.cz/. Nabídka je omezená do 15.11.2007.

Expozici VOLNÝ naleznete v herním pavilonu D (nejblíže hlavní vstupní bráně) veletržního areálu v Brně.