Hlavní navigace

Volný vyhlásí vítěze soutěže o Ford Fiesta

[Tisková zpráva]

Sdílet

VOLNÝ vyhlásí vítěze internetové soutěže o Ford Fiesta s klimatizací na Pražské padesátce

Praha (12. září 2003) – Společnost Czech On Line, a.s., poskytovatel vytáčeného připojení k internetu VOLNÝ, vyhlásí v rámci cyklistického závodu VOLNÝ Pražská padesátka vítěze internetové soutěže Horké léto s VOLNÝ.

V sobotu 20. září se uskuteční další ročník cyklistického závodu „VOLNÝ Pražská padesátka.“ V rámci doporovodného programu předá VOLNÝ hlavní cenu soutěže „Horké léto s VOLNÝ“ vítězi této internetové soutěže. Výherce získá vůz Ford Fiesta s klimatizací.

Soutěž probíhá na portálu VOLNÝ od půlky července do půlky září 2003 a již se ji aktivně zúčastnilo více než 5000 uživatelů internetu. Princip soutěže spočívá ve sbírání součástek automobilu ve formě reklamních proužků, které jsou různě rozmístěné po českém internetu. Soutěžící z těchto součástek postupně skládají celé auto a následně odpovídají na soutěžní otázku. První, kdo splní podmínky soutěže, vyhrává automobil Ford Fiesta s klimatizací. Tato cena pak bude předána v rámci cyklistického závodu „VOLNÝ Pražská padesátka.“

„Soutěž Horké léto je jednou z řady akcí, které VOLNÝ speciálně přichystal pro své uživatele,“ řekl Charles Peake, generální ředitel společnosti Czech On Line, a.s., která službu VOLNÝ poskytuje. „Snažíme se o to, abychom vždy přinášeli něco navíc. Během podzimu připravujeme řadu dalších akcí, ze kterých budou nejvíce profitovat právě ti, kdo se připojují přes VOLNÝ,“ dodal Peake.

VOLNÝ se již podruhé stal hlavním partnerem sponzoringového projektu Kolo pro život. Letošní, již 9. ročník seriálu cyklistických závodů, které probíhají po celé republice, se skládá ze seriálu 17 závodů. Tyto závody jsou určeny jak profesionálním cyklistům, tak široké veřejnosti. Každý závod je rozdělen do několika různých kategorií a vítězové jsou vyhlášeni v rámci jednotlivých kategorií. Více informací naleznete na http://www.vol­ny.cz/kolopro

O společnosti:

Společnost Czech On Line, a.s. je předním alternativním poskytovatelem telekomunikačních služeb v České republice. Obchodní aktivity na tuzemském trhu zahájila v roce 1995. V červenci 2000 vstoupil do společnosti strategický partner Telekom Austria AG, který se stal stoprocentním vlastníkem společnosti.

Společnost Czech On Line poskytuje svým zákazníkům služby pod dvěma značkami VOLNÝ a Czech On Line.

VOLNÝ reprezentuje různé typy připojení k internetu a celou řadu dalších on-line služeb určených pro koncové uživatele (B2C) – informační portál www.volny.cz, emailové služby, prostor pro umístění webových stránek a další.

Czech On Line (B2B) nabízí hlasové, internetové a datové služby a služby s přidanou hodnotou pro střední a velké společnosti v České republice. Firemním zákazníkům poskytuje speciální řešení dle jejich individuálních požadavků a přání.