Hlavní navigace

VOLNÝ zvyšuje datové limity a nabízí film zdarma

[Tisková zpráva] VOLNÝ, přední český telekomunikační operátor, oznamuje zvýšení datových limitů u služby VOLNÝ Internet. Datové limity se zvyšují u všech tarifů, a to až třikrát. Spolu se zvýšením datových limitů připravil VOLNÝ i speciální bonus pro nové zákazníky. V rámci služby VOLNÝ Kinománia si mohou stáhnout jeden film zdarma.

Sdílet

Nabídku v rámci internetového připojení mění VOLNÝ od 28.června. Datové limity se zvyšují u všech rychlostních tarifů. V případě VOLNÝ Internet 2 Mbit/s limit povyroste z dosavadních 4 GB na 12 GB, u tarifu 4 Mbit/s dojde ke zvýšení z 15 GB na 24 GB a v případě tarifu 8 Mbit/s bude datový limit 48 GB oproti dosavadním 35 GB. Pro všechny nové zákazníky, kteří se rozhodnou využít nabídku vysokorychlostního internetu od VOLNÝ, je připravený speciální bonus. Noví zákazníci dostanou možnost stažení jednoho filmu z nabídky VOLNÝ Kinománia zdarma.

„Je zřejmé, že požadavky na stahování narůstají souběžně s množstvím hudby a videa na internetu. Na rozdíl od jiných operátorů se snažíme, aby naši zákazníci měli možnost využívat služeb bez nejrůznějších omezení. Všechna připojení na naší síti jsou již nyní bez datového omezení. U služeb na jiných platformách jsme se rozhodli výrazně zvýšit datové limity a umožnit tak zákazníkům, aby si dostatečně užili všech výhod a možností internetu. Již v minulosti se nám prokázalo, že nízké datové limity mohou být pro řadu uživatelů internetu velmi omezující a nepříjemné,“ dodává Clemens Wohlmuth, generální ředitel VOLNÝ.

Stávající zákazníci, kteří nevyužívají připojení na platformě LLU VOLNÝ si mohou o zvýšení limitů požádat přes portál určený k nastavení služby – http://podpora­.volny.cz .

Služba VOLNÝ Kinománia je on-line půjčovna filmů, kterou VOLNÝ spustil na počátku tohoto roku. Zákazníci si mohou vybrat z více jak 300 filmů nejrůznějších žánrů. Více informací o službě a možnosti objednání filmu zdarma je na http://volny.ki­nomania.cz/.