Hlavní navigace

VratnéPeníze.cz odměňují slevami za nákupy v e-shopech

[Tisková zpráva] Internetový projekt VratnéPeníze.cz představila společnost Retail Info, která provozuje několik webových projektů o nakupování. Nový portál nabízí lidem nákupy v jejich oblíbených internetových obchodech za zvýhodněné ceny. Tato služba na bázi cashbacku, tedy vrácení části útraty zpět zákazníkovi, je populární zejména v USA a Velké Británii. K dnešnímu dni má služba již přes tisíc registrovaných uživatelů, jimž bylo na provizích a bonusech vyplaceno téměř 110 000 Kč.

Sdílet

Praha, 15. února 2011 – Portál VratnéPeníze.cz představuje novou službu, jejíž zásluhou mohou lidé ušetřit při nákupech v e-shopech. Uživatel se jednoduše zaregistruje, přihlásí se ke svému účtu a poté už jen nakupuje v partnerských internetových obchodech. Za zákazníky, kteří přišli do e-shopu nakupovat z portálu VratnéPeníze.cz, získává provozovatel provizi, z níž minimálně polovinu vrací jako odměnu zpět nakupujícím. Provize se obvykle pohybuje od 1 do 13 % z utracené částky za nákup. Zákazník tedy nejdříve zaplatí internetovému obchodu plnou částku, a po uskutečnění transakce a dosažení minimální částky k vyplacení mu VratnéPeníze.cz vrátí část peněz za nákup zboží na bankovní účet. 

„Přinášíme na český trh službu, kterou už nějaký čas s oblibou využívají lidé v USA a západní Evropě. Jejím prostřednictvím mohou výhodně nakupovat v internetových obchodech. Každému, kdo se registruje, nabízíme do začátku vstupní bonus 100 Kč. Za každého nového přítele, kterého uživatel doporučí a ten se zaregistruje a poté nakoupí v jednom z partnerských e-shopů za minimálně tisíc korun, získá dalších 100 Kč,“ upřesňuje další výhody nového slevového portálu Ondřej Hloupý ze společnosti Retail Info, který má projekt na starosti. „Chceme spolupracovat s internetovými obchody, které nabízejí vlastní provizní program nebo jsou součástí nějaké provizní sítě. Naším cílem pro tento rok je zprostředkovat obchody alespoň v hodnotě 30 milionů korun.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).