Hlavní navigace

Vše o internetovém byznysu a marketingu na TyInternety.cz

[Tisková zpráva] Na český internet vstupuje nový projekt, zpravodajský B2B portál TyInternety.cz (www.tyinternety.cz).

Sdílet

TyInternety.cz nechce být jako ostatní – naopak. Cílem je nabídnout ucelené zpravodajství o všem, co se děje na „těch internetech“, ze světa médií, byznysu a marketingu. České příbuzné servery se zaměřují na masová témata, TyInternety.cz chce oslovit internetové profesionály – pracovníky mediálních agentur, internetové podnikatele a investory. Nezůstane však jen u zpravodajství, důležitou součástí je plán na vybudování zcela nové platformy pro sdílení kontaktů a zkušeností – v online i offline podobě.

TyInternety.cz přináší informace ze sedmi hlavních oblastí: Média, Reklama, Mobilně, Startupy, Sociální sítě, Události a Služby. V každé sekci bude web přinášet informace, které nejsou ve většině případů jinde v češtině dostupné. Nezůstane jen u klasického zpravodajství, projekt TyInternety.cz chce nabídnout přidanou hodnotu v podobě nejzajímavějších videí, reportáží z českých i zahraničních internetových konferencí a výzkumů českého i zahraničního internetového trhu.

V průběhu následujících týdnů budeme spouštět i anglickou mutaci, která se bude cíleně věnovat CEE (Central and Eastern Europe) internetovému trhu. Partnerem webu je SEMPO (Search Engine Marketing Professional Organization).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).