Hlavní navigace

Vše pod jednou střechou QI

[Tisková zpráva] Implementací informačního systému QI do společnosti VPS CZ s. r. o. získalo vedení silný nástroj, jehož pomocí již během prvních dvou měsíců vyřešilo několik zásadních problémů. Získalo relevantní data ke kvalitnímu rozhodování v oblasti současného stavu firmy i budoucího rozvoje

Sdílet

Pomocí nového informačního systému zmonitoroval zákazník obchodní vztahy, optimalizoval počet svých odběratelů a dodavatelů a v neposlední řadě zavedl efektivnější způsob komunikace. QI pomohlo ke kvalitnímu provedení analýzy trhu a jeho vývoje i přímé a nepřímé konkurence.

Dalším významným úspěchem přechodu na nový systém je výrazné rozšíření možností v oblasti Nákupu a projede. QI umožňuje práci s více trhy, řadu cenových kategorií, snadnou práci s číselníkem zboží apod.

„Dostali jsme do rukou nástroj pro kvalitní sledování skladových zásob, skladových pohybů, ale především možnost detailně analyzovat potřeby našich partnerů a chování trhu. Jsme přesvědčeni, že systém QI bude velkou konkurenční výhodou.“ vyjádřil se po prvních měsících ostrého provozu Ing. Štěpán Valenta z firmy VPS CZ. Informační systém QI do firmy VPS zaváděla společnost Melzer, spol. s r. o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).