Hlavní navigace

Všechna okna na monitoru nemusí být Windows

[Tisková zpráva]

Sdílet

Všechna okna na monitoru nemusí být Windows

24. 4. 2001, Praha. Společnost Globe Internet oznámila spuštění webové prezentace firmy VELUX ČR, s.r.o., největšího dodavatele střešních oken nejen v České republice. Prezentace www.VELUX.cz má být především bohatým zdrojem informací pro architekty, odbornou veřejnost a také obyvatele podkroví.

„Prezentace se soustředí na inspirativní ukázku použití výrobků VELUX. Zákazníci zde rychle a jednoduše naleznou například také nejbližšího prodejce, získají návod jak vybrat vhodný doplněk a další informace,“ říká Radek Slabák, marketingový manager VELUX ČR. „Skupinou, na níž jsme se však zaměřili nejvíce, jsou architekti, pro které jsme v podobě rubriky 'Odborná sekce zpřístupnili rozsáhlou databázi technických materiálů a dalších pomůcek pro práci s našimi výrobky. Do budoucna samozřejmě plánujeme rozšíření prezentace o další funkce a rozšíření odborných sekcí,“ dodává Radek Slabák.

‚Odborná sekce‘ obsahuje vedle fotokatalogu, případových studií a kalendáře seminářů a přednášek také technické výkresy, a především ojedinělou knihovnu výrobků VELUX pro všechny nejrozšířenější CAD systémy.

Prezentace je založena na otevřených, standardizovaných technologiích a na její tvorbě se podílel tým programátorů a grafiků GLOBEDESIGN. „VELUX ČR je výjimečný zákazník“, říká Libor Kopecký ze společnosti Globe Internet. „Již od počátku naší spolupráce měl zcela jednoznačnou představu o ztvárnění stránek, jasně formuloval požadavky a předložil velmi podrobný grafický manuál, což práci na projektu výrazně urychlilo,“ dodává Libor Kopecký.

O společnosti Velux ČR

Firma VELUX působí v ČR od roku 1990. Naše aktivity neustále rozvíjíme – od založení firmy se snažíme poskytovat svým zákazníkům kvalitní služby a neustále je rozvíjet. Snažíme se, abychom byli důvěryhodným partnerem pro všechny naše zákazníky – poskytujeme odborné konzultace jak laikům, tak profesionálům, pořádáme školení ohledně montáže oken, semináře pro architekty a projektanty, montážní firmy a také pro technické školy a učiliště. Naše výrobky jsou distribuovány prostřednictvím rozsáhlé sítě prodejců střešních oken VELUX, zajišťujeme také komplexní poprodejní servis.

O společnosti Globe Internet

Globe Internet, s.r.o. je přední český poskytovatel internetových a souvisejících služeb působící na trhu od roku 1997. Svými aktivitami pokrývá širokou škálu potřeb spojených s internetem – počínaje registrací domén a provozem virtuálních serverů (umístění prezentací na našich serverech), přes profesionální WWW design a tvorbu internetových aplikací, až po doplňkové služby jako jsou konzultace nebo rešerše z internetových zdrojů.

Informace o společnosti Velux ČR, jejích výrobcích a službách naleznete na adrese: http://www.VELUX.cz Informace o společnosti Globe Internet a jejích službách jsou na adrese: http://globe.cz Elektronická verze zprávy je dostupná na adrese: http://tz.globe.cz Grafické podklady společnosti získáte na adrese: http://globe.cz/gra­fika/globe

Kontakt:

Globe Internet, s.r.o.
Libor Kopecký
Tel.: 02/ 3535 5000
Fax: 02/ 3536 5009
libor.kopecky@glo­be.cz

Velux ČR, s.r.o.
Radek Slabák
Tel.: 05/45214250
Fax: 05/45213919
rs.v-cz@velux.com