Hlavní navigace

Všechny informace o cestování na Atlas.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

Všechny informace o cestování na Atlas.cz

Praha, 16. června 2005 – Cestování na portálu Atlas.cz nabízí pro nadcházející cestovatelskou sezónu řadu nových informací. Na své si zde letos přijdou především příznivci aktivní dovolené.

Právě začíná období dovolených a cestování a Atlas.cz připravil pro návštěvníky portálu nové informace a možnosti v rámci své služby na adrese http://cestova­ni.atlas.cz. Cestování na Atlasu již dlouhou dobu nabízí informace spojené s dovolenou – například cestovatelské zpravodajství, informace o jednotlivých zemích, možnost nákupu zájezdů, letenek či mezinárodních jízdenek nebo vyhledání spojení. Pro tuto sezónu se však zaměří především na příznivce aktivního odpočinku.

Vzhledem k tomu, že se v nabídkách cestovních kanceláří stále častěji objevují zájezdy zaměřené na aktivní dovolenou, chystá i Atlas.cz sportovní speciál, který bude informovat o tom, co vás čeká, rozhodnete-li se zkusit rafting či jiné adrenalinové sporty nebo strávit dovolenou v sedle kola či na koňském hřbetu. Těm, kteří se budou inspirovat ve sportovním speciálu, bude určitě užitečná další novinka, kterou je rubrika o fotografování, která poradí, jak si tyto zážitky vyfotit a uchovat.

Kromě databáze zájezdů čerpající z nabídek renomovaných a pojištěných CK s více než 8.000 last minute zájezdy může uživatelům při hledání té pravé dovolené pomoci katalog cestovních kanceláří a agentur. Ty si lze třídit podle sídla společnosti, typu zájezdu či podle zemí, které jsou součástí jejich nabídky. Zkrátka nepřijdou ani lidé, kteří hledají klid v některém z hotelů nebo penzionů. K dispozici je jim katalog s více než 10.000 ubytovacích zařízení, v němž lze objekty hledat jak podle typu nebo kategorie ubytování, tak podle turistického regionu či okresu.

Kontakty:
ATLAS.CZ, a.s.
Martin Klofanda
Marketing Manager
eMail klofanda@atlas-as.cz
Mobil +420 777 143 033

Neopublic s.r.o.
Filip Debef
eMail filipd@neopublic.cz
Mobil +420 603 484 227