Hlavní navigace

Všechny tiskárny v nabídce Electro Worldu umí tisknou fotografie

[Tisková zpráva] Společnost Electro World, největší elektroobchod u nás, čtyřnásobný vítěz ankety „Obchodník roku elektro“ a vítěz této ankety pro rok 2008, doplnila kompletní sortiment svých tiskáren. Zákazníci nyní mohou všechny tiskárny z nabídky Electro Worldu používat pro pohodlné vytištění svých fotografií, dokonce bez nutnosti připojení k počítači.

Sdílet

„Zákazníci si vybírají takové tiskárny, které nezaberou mnoho místa, jsou tiché a nenáročné na údržbu a umí vytisknout také fotografie. Náš sortiment jsme proto doplnili o kompletní nabídku tiskáren vhodných k tisku fotografií. Všechny tiskárny v nabídce Electro Worldu umí nyní tisknou také fotografie,“ řekl Jiří Klíčník, generální ředitel Electro Worldu Česká republika.

V nabídce Electro Worldu převládá inkoustová technologie, která vyniká levným provozem a je vhodná pro tisk fotografií na fotografický papír. Zákazníci tak mají možnost vyrobit si doma fotografie vysoké kvality, dokonce vyšší, než je nabízena fotolaby. Navíc je barvostálost takových fotografií velice vysoká. Trend v této oblasti je jednoznačný. Má-li tiskárna zákazníkovi dobře posloužit, měla by mít zdířku pro paměťové karty – v současnosti nejlépe karty SD – a tisknout barevně. Dále by měla být schopná tisknout přímo z paměťových karet bez nutnosti zapínat a připojovat k tiskárně počítač. Tisknout by se mělo na značkové papíry, protože jejich výrobce vyladil barevné podání inkoustů právě s konkrétním papírem.

Modely Deskjet inkoustových tiskáren společnosti Hewlett-Packard vytisknou například fotografii ve formátu 10×15 centimetrů do minuty nebo kompaktní model tiskárny HP LaserJet P1005 14 stran za minutu. V nabídce jsou také profesionální tiskárny fotografií společnosti Canon, například model PIXMA iP4600 je vybaven 5 inkoustovými zásobníky, které umí dávkovat inkoust v objemu až 1 pikolitr, tedy jednu z nejlepších na trhu.

O společnosti Electro World
Electro World je jeden z největších řetězců zaměřených na prodej elektroniky a elektrospotřebičů v České republice. Na český trh vstoupil v říjnu 2002 fenomenálním otevřením prodejny na Zličíně v Praze. Nyní má ve střední Evropě 33 prodejen, v České republice 17, v Maďarsku 9 a Polsku 7. V České republice a Maďarsku také internetové obchody.

Do skupiny DSGi patří vedle značky Electro World také tradiční prodejny jako PC World, Currys a Dixons.co.uk ve Velké Británii a Irsku, Elkjøp v severní Evropě, UniEuro v Itálii, Kotsovolos a Electro World v Řecku, Electro World v Turecku, PC City ve Francii, Itálii, Španělsku i Švédsku, nebo internetový obchod Pixmania.com po celé Evropě. V současné době provozuje DSGi ve 29 zemích více než 1300 klasických či internetových obchodů a zaměstnává téměř 40 000 osob. V obchodech patřících do skupiny DSGi přitom každoročně nakupuje přes 100 milionů zákazníků. Více informací o skupině DSGi naleznete na www.dsgiplc.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).