Hlavní navigace

Všechnydomy.cz láká inzerenty na růst návštěvnosti a reklamu na celý rok zdarma !

[Tisková zpráva] "Zaznamenali jsme zvýšený zájem o reklamní plochy, ze strany inzerentů", sděluje Pavel Štulíř, výkonný ředitel portálu všechnydomy.cz.

Sdílet

„Začali jsme dokonce posilovat náš obchodní tým, abychom mohli každému inzerentovi poskytnout to, co hledá.“ Všechnydomy.cz se budou zaměřovat na produktivní věk uživatelů 25 – 45 let. Ti mají na tomto portále najít vše, co se týká nejen bydlení, ale i jejich života. „Hlásí se nám inzerenti z oboru stavby a zařizování. Také, co by mnozí nečekali, jsou to cestovní kanceláře, automobilky, mobilní operátoři nebo třeba pojišťovny. Všichni si uvědomují, že každý uživatel chce nejen bydlet, ale i cestovat, chodit za zábavou, zajistit si budoucnost a zkrátka žít.“, dodává Pavel Štulíř, který tento projekt odstartuje 14. března, při příchodu stavební sezóny do Čech.

Všechnydomy.cz svou marketingovou kampaň rozjíždí již 7. března. „Pro uživatele jsme hned na začátek připravili soutěž, o které se dozvíte 14. března, kdy oficiálně spouštíme. Hned 15. března budeme mít minimálně 2 000 unikátních uživatelů. To je číslo, pod které nejdeme“, dodává výkonný ředitel s tím, že soutěž bude rozdělena na uživatele a firmy, které se již prezentují. Uživatel získá jako výhru hmotný dárek a firma reklamu na celý rok zdarma !