Hlavní navigace

Všechnydomy.cz zakládají zcela nový seznam firem. Má to ve vodách českého internetu vůbec smysl?

[Tisková zpráva] "Ano, má to smysl. Každý adresář je jinak koncipován. Každý seznam má jiné hodnoty pro vyhledavače. A každá vizitka může zpětně odkazovat na stránky majitele vizitky. Proto i my zakládáme nový seznam firem. Jedná se o námi prověřené firmy spojené se stavbou, zařizováním, financováním nebo poradenstvím." prohlásil Pavel Štulíř, výkonný ředitel portálu všechnydomy.cz.

Sdílet

Na českém internetu je zvykem najít v seznamech desetitisíce firem. Všechnydomy.cz jdou jiným směrem. „Své firmy si vybíráme sami. V každé sekci budou maximálně 3 nebo 4 firmy. Mají jistotu kontaktu a vše je přehledné. Každému uživateli doporučujeme to nejlepší. Podporujeme českou ekonomiku – firmy zveřejňujeme zcela zdarma.“, říká výkonný ředitel s tím, že seznam firem je další z pěti služeb, které uživatelům všechnydomy.cz poskytnou.

Každý se setkává s tím, že zveřejnění firem v prestižních seznamech něco stojí. Proč poskytujete vizitky zdarma? „Nechceme bohatnout na zprostředkování obchodu firmám. Vše kompletně spadá do naší koncepce, kde uživatelům radíme a firmám pomáháme“, odpověděl výkonný ředitel portálu všechnydomy.cz Pavel Štulíř.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).