Hlavní navigace

Všechnydomy.cz změnili management, mají novou koncepci

[Tisková zpráva] Všechnydomy.cz v polovině listopadu 2008 změnil celý svůj management. Nyní má kompletní řízení portálu nastarosti Pavel Štulíř, výkonný ředitel. "Pro všechnydomy.cz jsme s realizačním týmem vymysleli novou koncepci. Rozšíříme současný katalog domů, zavedeme články o bydlení a poskytneme uživatelům kompletní poradenství o půjčkách a hypotékách na českém trhu".

Sdílet

Portál všechnydomy.cz se budou profilovat jako ti, co určují trendy v architektuře a bydlení. Mají za cíl radit uživatelů při přípravě nového bydlení, jeho financování a zařízení.

„Budeme se snažit udělat pro uživatele vše. Od načtrnutí projektu až po konečnou fázi zařizování. Tím, že jsme pouze online si každý bude moci vybírat jak dlouho chce. U nás nejsou otevírací doby. Navíc šetříme papírem, proto jsem velmi ekologičtí“, říká Pavel Štulíř, nový výkonný ředitel.

Oficiálně začíná tento portál 14. března 2009. „Datum jsme nevybrali náhodou. Za pár dní na to je nový jarní den. To je datum pro příchod stavební sezóny do Čech. Díky tomu, že se budeme starat o uživatele, sponzorujeme i stavební sezónu v Česku“, říká hrdě Pavel Štulíř s tím, že kdo bude mít zájem si může od února vyzkoušet beta verzi na této adrese.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).