Hlavní navigace

Všichni máme nárok na Přešlapy

[Tisková zpráva] Kdo jsou Adam, Radka, Petr, Jana, David a Karolína? Kamarádi kolem třicítky, kteří se snaží řešit každodenní problémy s humorem. Nečekejte žádnou telenovelu, ale seriál, který vás dobře naladí a vytrhne z každodenní rutiny.

Sdílet

Štěpán připravil přítelkyni Radce večeři s „překvapením“. Dostal práci v Hongkongu a s ní už dál nepočítá. Její nejlepší kamarádka Karolína se zatím žádného překvapení nedočká. Manžel chodí domů čím dál později a syna Honzíka vídá jen letmo. Karolína by si chtěla pořídit chůvu, protože už dál nechce být na všechno sama. Jak ale přesvědčit Davida, aby nebyl proti? Stačí za ním zajít ve vhodnou chvíli do práce a dát mu ultimátum. Adam, který měl v životě skoro tolik holek, kolik mu je let, se opět rozešel se svou „dlouhodobou známostí“. I když to není poprvé, musí jít spláchnout žal s kamarádem Petrem. Petr je fanda nejen piva, ale i fotbalu. Představě oroseného půllitru těžko odolá. Jeho žena Jana na něj mezitím netrpělivě čeká v posteli. Má totiž teplotu – právě tu správnou k oplodnění. Když se ale manželé pohádají, vzduchem létají i rýpavé hlášky o samooplodnění.

Můžete se těšit také na test mrštnosti Petrových spermií, rozchody a návraty nebo odvážné vyznání lásky s růží v zadku. Nenechte si ujít Přešlapy každou středu ve 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).