Hlavní navigace

Vteřiny před vraždou (2. díl)

[Tisková zpráva] Kde jiné kriminálky končí, Vteřiny před vraždou začínají. Přesně víte, kdy se zločin stane. Až na konci se ale dozvíte, jak k němu došlo a jak to s obětí dopadne... Nový německý kriminální seriál pokračuje ve středu 29.6. druhou epizodou s názvem - Vrahem je pekař.

Sdílet

Úvodní záběry opět v několika vteřinách nažhaví nervy diváků dramatickou scénou: Ve sklepní místnosti drží muž ženu a chystá se ji zabít… Co tomuto okamžiku předcházelo, vypráví následující příběh epizody.

Návrat o několik dní zastihne komisařku Leonie Bongartzovou právě ve chvíli, kdy je přivolána k přepadení banky, jež si vyžádalo dva mrtvé. Když se k Leo připojí i Brenner, vyslechnou nejprve manželku zavražděného Stefanii Koppovou. Vypoví, že když vstupovala do banky, srazila se s mužem, který v ruce držel zbraň a právě mu spadla z obličeje kukla.V ruce měl tašku z vedlejšího pekařství. Vyjde najevo, že majitel onoho pekařství Döhring je před bankrotem. Banka, v níž Kopp pracoval, mu špatně poradila, což ho přivedlo na mizinu. Pekař je proto jako podezřelý zadržen. Případ se však komplikuje dalšími výpověďmi, a navíc se nenašla vražedná zbraň. Döhring je tudíž propuštěn. Pokračující vyšetřování odkrývá nečekané spojitosti a zpochybní doposud jasnou představu, jak k vražednému přepadení došlo.

Sledujete další díl akčního kriminálního seriálu ve středu 29.6. od 20.00 na Primě!