Hlavní navigace

Vteřiny před vraždou (4.díl)

[Tisková zpráva] Akční kriminální seriál pokračuje čtvrtou epizodou s názvem Ostřelovač. Za smrtí bývalého příslušníka zásahové jednotky totiž stojí neznámý střelec.

Sdílet

U řeky, kde se procházejí lidé, jezdí cyklisté a hrají si děti, náhle zazní výstřel. Brenner a Leo přijíždějí na místo a hovoří se starou dámou, které někdo před očima zastřelil labuť. Vzápětí je nedaleko nalezen zastřelený muž… Jak se ukáže, náboje jsou stejné a pocházejí z ostřelovací pušky. Mrtvý je Ingo Michalik, šofér, který ještě nedávno pracoval u zásahové policejní jednotky. Pak však byl jeho vinou zraněn kolega Roman Böttcher, takže Ingo od jednotky odešel. Zraněný policista je na vozíčku a neschopný služby… Böttcher vypoví, že Inga nikdy neobviňoval. Při akci ve skladu bratří Kaiserových se prostě náhle objevil jeden z pachatelů a střelil po něm.

Ingo sice zasáhl pozdě, ale nakonec Kaisera zastřelil. Vyšetřovatelé vyhledají Bernda Kaisera, jehož motivem by mohla být pomsta za bratrovu smrt. Všem třem zasahujícím policistům dokonce vyhrožoval smrtí. Muži zákona zjišťují, že pro Bernda pracoval jistý Milan Boskovitch, který je momentálně nezvěstný. Kaiser je zapleten do obchodování s drogami a Boskovitch – jak se zjistí – byl vypovězen zpět do Srbska. Zdá se ale, že se nedávno vrátil do Německa…

Čtvrtý napínavý příběh akčního kriminálního seriálu Vteřiny před vraždou sledujte 13. 7. ve 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).