Hlavní navigace

VUMS DataCom se v roce 2005 stal nejlepším distributorem Allotu v oblasti EMEA

[Tisková zpráva] Společnost VUMS DataCom získala významné partnerské ocenění od společnosti Allot Communications za skvělé obchodní výsledky v roce 2005. Allot je jedním z dlouhodobých partnerů VUMS DataCom a jeho produkty šikovně zacelují celou skupinu produktů pro operátory, univerzity, poskytovatele služeb a podniky.

Sdílet

Produkty Allot jsou nejvhodnější pro řízení provozu (traffic management) a filtrování obsahu (content filtering). Zákazníkům dovolují zvýšit dostupnost aplikací (uživatelé jsou produktivnější) a jejich výkon, snižují náklady na síť, protože snižují její zatížení a stlačují náklady investované do sítě při instalaci aplikací citlivých na zpoždění (typicky přenos hlasu nebo videa).

Mezi české zákazníky, kteří pro řízení provozu používají produkty Allot Communications je například Net4net, a. s. a Český Bezdrát, s. r. o.

Společnost Allot Communications (http://www.a­llot.com) vznikla v roce 1996 a od počátku je zaměřena na řešení kvality služeb (QoS) a traffic management. V současné době je stále důležitější zajistit nejen samotný přístup – k internetu, k databázím nebo k aplikacím, ale i potřebnou kvalitu přístupu (dobu odezvy, šířku pásma, …). Standardní zařízení (routery, switche) mají značně omezené prostředky jak toho dosáhnout. Na trhu se proto objevují specializovaná zařízení – formovače provozu (traffic shapper), jejichž cílem je zajistit QoS (Quality of Service) v síti.