Hlavní navigace

Vůně ženy a dračí život

[Tisková zpráva] SOBOTA - V sobotu od 20.15 hod čeká diváky TV Prima Cool mimořádný filmový zážitek u filmu Vůně ženy. Plukovník Frank oslepl a to ho změnilo k nepoznání. Zahořkl, osaměl a stal se z něj cynik, kterému se již nechce žít. Než ale definitivně skončí se svým životem, chce se ale ještě jednou pořádně pobavit. Vezme mladíka Chrise a vyráží na poslední tah do New Yorku. Výlet však nekončí plánovanou sebevraždou. Díky Chrisovi si totiž Frank zase začne uvědomovat krásy života a hodnotu nově vzniklého přátelství. V hlavní roli slepého muže se objeví Al Pacino, který předvede mistrovský herecký kousek. Byl za něj mimo jiné oceněn Oscarem a Zlatým glóbem pro rok 1993 za nejlepší mužský herecký výkon.

Sdílet

Po dramatickém příběhu přijde od 23.05 hod na řadu vydechnutí v podobě bláznivé komedie Prci, prci, prcičky, tentokrát s podtitulem Na táboře. Mladší bratr proslulého Stiflera Matt musí proti své vůli strávit léto na známém hudebním táboře. A jelikož je podobného ražení jako jeho bratr, průšvihy na sebe nenechají dlouho čekat. Nechybí skryté kamery či žhavé praktikantky – ale ne vždycky vše vyjde podle plánu. Do cesty se totiž postaví opravdová láska. Jak se s tím mladík vyrovná a jak zvládne trapné rady dospělých?

NEDĚLE – Elixír mládí je hlavní příčinou trablů, do kterých se dostanou hrdinové komedie Smrt jí sluší, na kterou se diváci mohou těšit v neděli od 20.15 hod. Těmi jsou stárnoucí herečka Madeline (Meryl Streepová) a její bývalá nejlepší kamarádka Helen (Goldie Hawnová) a bývalý snoubenec Helen i současný manžel Madeline Ernest (Bruce Willis). Všichni tuší, že jim ujíždí vlak, a neumí se s tím vypořádat. Ale to jen do doby, než se na scéně objeví záhadná čarodějka, která disponuje tím, co obě ženy doslova očaruje – prostředkem, navracejícím věčné mládí. Meryl Streepová původně toužila hrát roli Helen, ale tu nakonec získala Goldie Hawnová. Té se to nakonec vymstilo – při scéně rvačky s lopatami ji Streepová omylem zranila v obličeji.

Černou komedii vystřídá ve 22.15 hod film plný nefalšovaného kung-fu. Dračí život Bruce Lee, natočený podle skutečného životního scénáře legendy bojového sportu, je jím doslova protkán. Příběh nekorunovaného krále kung-fu začíná v USA, kam ho jeho otec pošle z Hongkongu v obavě před dračí kletbou. Zpočátku se mladý Bruce živí jako umývač nádobí, později coby student filozofie ohromuje spolužáky svým uměním natolik, že ho žádají, aby je trénoval. Čínské komunitě však není po chuti, že Lee učí Američany jejich tradičnímu umění.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).