Hlavní navigace

Vychovatel z diagnostického ústavu se postaví proti padesátce blondýnek

[Tisková zpráva] V minulém díle si soutěžící Tomáš Holý a blondýnky navzájem do oka právě nepadli. Nicméně Tomášův rázný přístup na dámy platil: hladce se dostal do druhého kola a navíc nahrál rekordní jackpot 136 000 korun! Zvolí ve druhém kole správnou taktiku a bude mu stačit deset otázek na vyřazení šestnácti soupeřek? Nebude to mít jednoduché. Sledujte soutěž Nepodceňuj blondýnky v pátek 15. května ve 20.00 na Primě!

Sdílet

Ve druhém kole na něj čekají otázky z dějin umění, zdravé výživy či náboženství. Některé byly velmi jednoduché, ale bylo od Tomáše taktické nechat si je až na konec? A co třeba klíčová otázka této hry Jak se nazývá loupané proso? Riskne otázku, se kterou blondýnky urputně zápolily, bez nabízených možností, nebo poskytne dámám výhodu a nechá si poradit čtyři varianty?

Každopádně ještě zbude čas si v tomto díle představit druhého soutěžícího, Petra Teleckého. Petr pochází z Hradce Králové, pracuje jako vychovatel v diagnostickém ústavu a ve volném čase se věnuje kulturistice a také vaření. Proti němu opět padesátka bojovnic v čele s top blondýnkou Jiřinou, učitelkou v autoškole.

Petrovi se v prvním kole dařilo a můžeme prozradit, že i on se probojoval do druhého kola. Přitom otázky byly tentokrát velice těžké: témata jako karetní hry, povinná výbava, zeměpis či lední hokej. A pro top blondýnku si Petr nechal dokonce otázku z anatomie! Zdvojnásobil výhru? A jaký jackpot si odnesl do dalšího, dvanáctého dílu? Nenechte si ujít další díl soutěžního pořadu Nepodceňuj blondýnky v pátek 15. května ve 20.00 na Primě!