Hlavní navigace

Vydavatelství Mladá fronta zahájilo spolupráci s portálem Živéfirmy.cz

[Tisková zpráva] Praha, 4. května 2010 – Internetové tituly Sedmička.cz, E15.cz, ZDN.cz a Maminka.cz z vydavatelského domu Mladá fronta nabízejí nově na svých webových stránkách pro vyhledávání informací o firmách a službách internetový portál Živéfirmy.cz.

Sdílet

Cílem propojení je zpřístupnit českým internetovým uživatelům databázi firemních záznamů Živéfirmy.cz a zároveň nabídnout pohodlné a bezproblémové vyhledávání užitečných informací ve zpravodajských a obsahových zdrojích na českém internetu. Vzájemná spolupráce je spojena především s titulem Sedmička.cz, který je zaměřen na zpravodajství a užitečné informace v regionech. Portfolio titulů, kde je vzájemná spolupráce realizována, doplňují odborné webové stránky ZDN.cz, ekonomický server E15.cz a komunitní web Maminka.cz. Vyhledávací box je umístěn na homepage titulů.

Spolupráce je nastavena tak, že Živéfirmy.cz dodávají do výsledkové strany 20 relevantních záznamů ze své firemní databáze. Do každého z těchto internetových titulů je zároveň zařazeno hledání v katalogu Živéfirmy.cz. „Propojení spolehlivého katalogu firem s důvěryhodnými zpravodajskými portály, špičkami v oboru internetového zpravodajství, přináší uživatelům internetu jistotu spolehlivých a ověřených informací,“ uvádí Michael Bradík, marketingový ředitel společnosti Databox, která portál Živéfirmy.cz provozuje. „Propojením internetových katalogů s obsahovými weby přinášíme novou dynamiku, od které si slibujeme další zlepšování služeb a růst zájmu uživatelů i inzerentů,“ uzavírá Petr Bednář, ředitel divize Online, vydavatelství Mladá fronta.

Vydavatelství Mladá fronta sdružuje v portfoliu zpravodajské a obsahové weby z různých oblastí internetového trhu. Živéfirmy.cz patří mezi největší portály pro vyhledávání informací o firmách a službách v České republice. Obsahují přes 280 000 průběžně aktualizovaných firemních záznamů, které jsou zatříděny podle regionů a oboru podnikání.

Více o vydavatelství Mladá fronta
Vydavatelství Mladá fronta je jedním z největších vydavatelských domů v České republice. Své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém růstu. Tomu odpovídá i široké a pestré portfolio titulů, které vydává. Vydavatelství Mladá fronta od roku 2007 vydává ekonomický deník Mladá fronta E15 a od roku 2009 vydává i multiregionální týdeník Mladá fronta Sedmička. Divize Online vydavatelství Mladá fronta provozuje ženské weby (Dáma.cz, Recepty.cz, Maminka.cz, Fitweb.cz), zpravodajské weby (E15.cz a Sedmička.cz) a cestovatelský portál Orbion.cz.

Více o společnosti Databox
Společnost Databox se od svého vzniku v roce 1991 specializuje na tvorbu firemních databází a poskytování informací o firmách v České republice. Společnost je provozovatelem portálu Živéfirmy.cz a vydavatelem firemní databáze Databanka českých firem. Portál je zaměřen na vyhledávání ověřených informací o firmách, službách, institucích a úřadech. Databox aktuálně patří mezi nejvýznamnější společnosti v tomto oboru a svoje služby dodává tisícům zákazníků v ČR.