Hlavní navigace

Vyhlášení soutěže o prodejnu roku

[Tisková zpráva]

Sdílet

Vyhlášení soutěže o prodejnu roku

(Brno, 24. 9. 2003) – ZONER software, poskytovatel nejúspěšnější komerční platformy pro výstavbu a provoz profesionálních internetových obchodů Zoner inShop, vyhlašuje již druhý ročník prestižní soutěže internetová prodejna roku.

Mezi nominované byly opět zařazeny prodejny, postavené na platformě Zoner inShop, které byly oceněny titulem Prodejna měsíce, a to od října 2002 do září 2003.

Hlasování bude probíhat na serveru Interval.cz a www.inshop.cz, a to od 25.9.2003 do 8.10.2003. Výsledky soutěže budou vyhlášeny dne 9.10.2003 na veletrhu informačních technologií INVEX 2003 na stánku společnosti ZONER software, s.r.o.

Internetová prodejna, která získá nejvíce hlasů bude oceněna prestižním titulem, diplomem Prodejna roku 2002/2003 a cenou v podobě sošky. Mezi další oceněné bude patřit i 5 vylosovaných z řad hlasujících, kteří získají film na DVD a tričko s filmovou tematikou.

O společnosti ZONER software

Společnost ZONER software, s.r.o. (www.zoner.cz), je největší český producent software v oblasti grafiky, digitální fotografie, multimedií a jako poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Internetové služby (www.czechia.com) jsou založeny na profesionalitě a dlouholeté tradici. Vysokou kvalitu dokazuje i obchodní systém Zoner inShop (www.zoner.cz/in­shop), který je nejúspěšnějším komerčním řešením pro výstavbu a provoz internetového obchodu v tuzemsku.

Kontaktní informace:
Martin Groh, vedoucí divize e-komerce, groh@zoner.com

tel.: +420 543 257 244, www.inshop.cz, www.zoner.cz/in­shop

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).