Hlavní navigace

Vyhlášení výsledků soutěže o Internetovou prodejnu roku

[Tisková zpráva]

Sdílet

Vyhlášení výsledků soutěže o Internetovou prodejnu roku

(Brno, 15. 10. 2003) – Ku příležitosti veletrhu informačních technologií Invex 2003 vyhlásila společnost ZONER software, poskytovatel nejúspěšnější komerční platformy pro výstavbu a provoz profesionálních internetových obchodů Zoner inShop, již druhý ročník prestižní soutěže Internetová prodejna roku. Ve středu 8.10. 2003, na stánku společnosti ZONER software, proběhlo vyhlášení výsledků.

Jako třetí se umístila prodejna společnosti CÍGLER software – shop.money.cz, jejímž tvůrcem je autorizovaný partner společnosti ZONER, firma Šilhavý, s.r.o.

Druhé místo obsadila prodejna společnosti PAMAX, s.r.o. – www.novadoba.cz, která vznikla opět u jednoho z autorizovaných partnerů, společnosti DPS Technology

První příčku, diplom a sošku získala prodejna společnosti Czech Computer, s.r.o. – www.czechcompu­ter.cz. Autorem této prodejny je další z řady autorizovaných partnerů, společnost KFM Web Integrator.

Výsledky, včetně pět výherců z řad hlasujících, jsou zveřejněny na stránkách internetového magazínu Interval.cz a Katalogu prověřených internetových obchodů www.inshop.cz

O společnosti ZONER software

Společnost ZONER software, s.r.o. (www.zoner.cz), je největší český producent software v oblasti grafiky, digitální fotografie, multimedií a jako poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Internetové služby (www.czechia.com) jsou založeny na profesionalitě a dlouholeté tradici. Vysokou kvalitu dokazuje i obchodní systém Zoner inShop (www.zoner.cz/in­shop), který je nejúspěšnějším komerčním řešením pro výstavbu a provoz internetového obchodu v tuzemsku.

Kontaktní informace:
Martin Groh, vedoucí divize e-komerce, groh@zoner.com

tel.: +420 543 257 244, www.inshop.cz, www.zoner.cz/in­shop

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).