Hlavní navigace

Vyhledávejte zboží na e-shopu s maximálním komfortem

[Tisková zpráva] Plzeň, 2.března 2009. Internetový obchod s výpočetní technikou www.lan-shop.cz uvedl dnes do provozu nový originální způsob výběru zboží dle technických parametrů, jaký zákazníci nenajdou na žádném jiném e-shopu v ČR. Kliknutím na parametry a jejich hodnoty zákazník snadno vybere přesně zboží, které potřebuje.

Sdílet

Stavová řádka v záhlaví mu vždy ukazuje stav výběru a umožňuje celý výběr nebo jeho část zrušit. Použitím + může vybrat i více hodnot parametru, např. výrobců. V nabídce výběru dle parametrů i ve stavové řídce je zákazník průběžně informován číslem v hranaté závorce o počtech relevantního zboží. Výsledný výběr zboží může pak setřídit dle ceny vzestupně nebo sestupně. Také může výběr setřídit dle data uvedení zboží, čímž získá přehled o zboží nově uvedeném na trh.

Nově zavedený systém je pro začínající uživatele jednoduchý na pochopení a obsluhu a přitom umožní náročným zákazníkům zadat i složité podmínky výběru kombinující technické parametry s údaji o výrobci, ceně a dostupnosti zboží. Jedná se o největší inovaci na LAN-SHOPu od zahájení provozu v roce 2004. Protože v ČR nebyl vhodný vzor, vycházel vývoj původně z rozhraní jednoho z e-shopů v USA, ale postupem času se funkčnost rozšířila nad jeho rámec a uživatelské rozhraní dostalo originální podobu. Vývoj systému vyhledávání zboží včetně přípravy dat (kategorizace zboží) trval přibližně 1 rok. Systém vyhledávání i samotný e-shop je produktem vlastního vývoje.

www.LAN-shop.cz je internetový obchod s více než 30000 druhů zboží z oboru počítačů, počítačových sítí, mobilních telefonů, příslušenství a literatury. Dle přehledu návštěvnosti www.toplist.cz/har­dware se s přibližně 7500 unikátních návštěvníků denně nachází mezi obchody v této kategorii v ČR na 8. místě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).