Hlavní navigace

Výhodné léto s ACTIVE 24 pokračuje!

[Tisková zpráva] Společnost ACTIVE 24 představuje další z řady výhodných nabídek pro zákazníky a nabízí v srpnu 25 % slevu na webhosting a prodloužení .CZ domény zdarma.

Sdílet

První výhodná nabídka ACTIVE 24 se týká webhostingových služeb – každý zákazník, který si u společnosti ACTIVE 24 objedná v období od 6. do 31. srpna 2007 webhosting v jakékoliv konfiguraci s platebním obdobím minimálně na 1 rok, získá jednorázovou slevu 25% z provozu serveru. Tato sleva se zákazníkovi uplatní rovnou při nové objednávce služby.

Zároveň společnost ACTIVE 24 spustila akci, v rámci které každý zákazník, který převede svou .CZ doménu v období od 6. do 31. srpna 2007 od svého stávajícího registrátora k registrátorovi ACTIVE 24, získá tuto doménu na celé období jednoho roku zdarma. Společnost ACTIVE 24 za něj tedy uhradí udržovací poplatek na celé následující platební období a to nejpozději 30 dní před faktickou expirací domény.

Ing. Zdeněk Brůna, technický ředitel společnosti ACTIVE 24, k tomu dodává: „ Snažíme se zákazníkům neustále nabízet nové a zajímavé produkty a služby ať už cenově zvýhodněné nebo obohacené jinou užitnou hodnotou. Zároveň velmi hledíme na technickou kvalitu poskytovaných služeb od počátečního procesu objednávky až po samotný provoz služby. I tyto letní výhodné nabídky mohou zákazníci vnímat podobně a jejich objednání a využívání pro ně bude stejně samozřejmé jako u ostatních služeb a produktů“.

Společně se stále trvajícími výhodnými nabídkami, jakými je sleva .CZ domény na 449 Kč za rok (bez DPH) a možnost bezplatného využití kreditu v hodnotě 1.200 Kč v reklamním systému Google AdWords (při objednávce webhostingu nad 1.500 Kč), věří společnost ACTIVE 24, že svým stávajícím a budoucím zákazníkům ještě více zpřístupní a zpříjemní svou širokou nabídku kvalitních služeb.

Nabídka aktuálních akcí, dalších služeb a produktů společnosti ACTIVE 24 je k dispozici na www.active24.cz.