Hlavní navigace

Vyhrajte notebook IBM

[Tisková zpráva]

Sdílet

Vyhrajte notebook IBM

Všichni uživatelé hostingových služeb společnosti IGNUM se mohou v období od 15. 2. do 15. 3. přihlásit do soutěže o deset hodnotných cen. Vítěz soutěže získá notebook IBM.

Společnost IGNUM ve spolupráci s firmami Microsoft a Hachette Filipacchi 2000 vyhlašuje novou soutěž pro své stávající zákazníky. Podmínkou pro přihlášení je provoz alespoň jednoho webhostingu u společnosti IGNUM a vyplnění dotazníku na www.ignum.cz, zjišťujícího spokojenost zákazníků a jejich názory na poskytované služby.

Soutěž potrvá od 15. února do 15. března a po jejím skončení proběhne losování, přenášené živě prostřednictvím internetu na webu www.ignum.cz. Deset vylosovaných účastníků obdrží hodnotné ceny, dodané společnostmi Ignum, Microsoft a Hachette Filipacchi 2000:

1. cena: Notebook IBM
2. cena: Windows XP Home Edition Czech
3. – 4. cena: roční předplatné magazínu Maxim
5. – 6. cena: roční předplatné magazínu Premiere
7. – 8. cena: roční předplatné magazínu Elle
9. cena: PC hra Zoo Tycoon complete edition
10. cena: optická myš Microsoft IntelliMouse Optical

O společnosti IGNUM
Společnost IGNUM s.r.o. poskytuje profesionální hostingové služby od roku 1998. V současnosti hostuje přibližně 7 500 virtuálních serverů a patří mezi přední české společnosti nabízející registraci domén, virtuální hosting, dedikovaný hosting a serverhosting včetně aplikačních služeb.

Poselství společnosti Microsoft v ČR
Posláním společnosti Microsoft je umožnit lidem a organizacím v České republice zcela naplnit jejich potenciál podněcující rozvoj vzdělané a prosperující znalostní společnosti, a to prostřednictvím špičkového software, který s využitím umu českých odborníků vytváří bezpečné a důvěryhodné prostředí pro své uplatnění ve všech oborech a lidských činnostech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).