Hlavní navigace

Výjimečné živé vysílání Snídaně s Novou ze Špindlerova Mlýna

[Tisková zpráva] Snídaně s Novou zahajuje již tento pátek 10. dubna 2009 akci Snídaně na cestách, během níž budou mít lidé příležitost zúčastnit se výjimečného živého vysílání ranní show TV Nova. Tentokrát bude vysílat ze sportovního areálu Sv. Petr ve Špindlerově Mlýně.

Sdílet

Praha 8. dubna 2009 – Živá vysílání Snídaně s Novou nabídnou jedinečné zážitky nejen televizním divákům, ale i návštěvníkům přímo na místě vysílání. Živými vstupy ze skiareálu sv. Petr provedou diváky a návštěvníky Kristina Bastienová a Tomáš Krejčíř, s předpovědí počasí nás seznámí Michal Jančařík.

Během vysílání proběhne na místě i soutěž pro návštěvníky o roli v „nováckém“ seriálu Ulice, kterou budou moderovat Marta Ondráčková a Ondřej Vodný, rosnička Jana Adámková a zprávař Tomáš Hauptvogel. Pozvání do vysílání přijali mimo jiné i starosta města Špindlerův Mlýn Bohumír Zeman, vítěz Světového poháru ve sjezdovém lyžování v Kitzbühelu, a náčelník Horské služby Adolf Klepš. Divákům se také představí nová moderátorka Sportovních novin a bývalá závodnice na lyžích Ivana Vavřínová.

Ve velikonočním vysílání nebudou chybět ani symboly jara – maskoti králík a slepice. Pro děti bude připravena řada soutěží o zajímavé ceny televize Nova. Po dokončení přímého přenosu se uskuteční autogramiáda tváří televize Nova Kristiny Bastienové, Jany Adámkové, Tomáše Krejčíře a Michala Jančaříka. Svou návštěvu v krkonošském regionu pak televizní „snídaňový“ štáb v čele s moderátory zakončí symbolicky charitativní návštěvou Dětského centra v Jilemnici.