Hlavní navigace

Výkonné servery od ASUSu a Cavium Networks

[Tisková zpráva] Obě společnosti spolupracují na výkonných serverech s nejlepším síťovým zabezpečením v oboru

Sdílet

Praha 6.listopadu 2006 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS) uvádí na trh serverovou základní desku NC-C38 a server N108-A1 podporující procesory Octeon CN38×x, které jsou založeny na platformě MIPS od společnosti Cavium Network a poskytují nejlepší síťové zabezpečení v oboru.

“Platforma Octeon od Cavium Networks je ideální pro poskytovatele řešení síťové bezpečnosti. Kombinuje totiž výkonnou architekturu MIPS a vestavěné hardwarové akcelerační funkce včetně TCP offloadu, zabezpečení a komprese/dekom­prese,” uvedl Allen Wang, viceprezident oddělení serverového výzkumu a vývoje firmy ASUS. “Díky integraci všech těchto funkcí do jediného produktu mohou technici informačních systémů vytvářet lépe zabezpečená síťová prostředí, která jsou cenově výhodná a snadno ovladatelná. NA-C38 a N108-A1 jsou pouze prvními výsledky naší spolupráce s Cavium Networks. V současné době pracujeme na produktech řady CN58×x.”

N108-A1 – 1U server pro spolehlivé operace se sítí
N108-A1, první výrobek firmy ASUS v provedení 1U, optimalizovaný pro umístění do racku, poskytuje síťové zabezpečení a představuje precizní a spolehlivou platformu.

ASUS nabízí dvě řešení: N108-A1 je dodáván s měděnými porty 4+ 4 Gigabit Ethernet
(4 s možností bypassu) a N108-A1F, který je vybaven 4 měděnými Gigabit Ethernet porty a 4 SFP optickými Gigabit Ethernet porty. N108-A1 je navíc k dispozici s jedním rozšiřujícím slotem PCI-X pro případné budoucí upgrady.

Oba modely disponují uživatelsky přívětivými LCD a LED panely, zobrazujícími hlášení o stavu systému v reálném čase a zprávy pro jeho pohodlnou správu.

NA-C38 – flexibilní serverová platforma pro přizpůsobení požadavkům zákazníků
Serverová základní deska NA-C38, používaná v N108-A1, je vhodným řešením pro uživatele, kteří vyžadují vysokou úroveň možností vlastních úprav. Podporuje různé procesory Octeon, RLDRAM a flexibilní alternativy DIMM. Deska je navržena s cílem poskytnout nejlepší kombinace pro uspokojení nejrůznějších potřeb. Navíc NA-C38 dále nabízí rozhraní CF pro načítání RTOS a upravených aplikací se schopností rychlého spouštění.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).