Hlavní navigace

Výkonný bezvětrákový Gigabit switch pro SMB

[Tisková zpráva] ZyXEL GS2200-24 je bezventilátorový manažovatelný gigabitový switch s kompletní funkční výbavou určenou pro trhy SMB. 24portový Layer2 switch je postaven na nejnovější technologii a neblokující propustnost činí až 56 Gbps. Dále je vybaven duálními uplink porty pro stohování s dalšími switchi. Díky nízkému zahřívání nepotřebuje switch ventilátor. Tím je velmi tichý a je tak ideální do kancelářských prostor.

Sdílet

Vysoce výkonná architektura
ZyXEL GS2200–24 poskytuje ohromnou neblokující propustnost až 56 Gbps. Za jedinou sekundu tak switch dokáže zpracovat 41,67 miliónů paketů a předat je na správný port. Tím se hodí pro nasazení u nejvýkonnějších počítačů, serverů i do páteřních sítí. Plně manažovatelný switch je navíc vybaven čtyřmi duálními porty, které lze použít pro RJ-45 Gigabitové připojení nebo SFP. Pobočkám, malým a středním podnikům switch umožní snadnou konvergenci aplikací a služeb, které vyžadují flexibilní síť. Kromě toho je ZyXEL GS2200–24 optimalizován pro sítě s velkým množstvím nerovnoměrně rozložených stanic, tak jak to v malých sítích často bývá.

Zajištěný provoz služeb
ZyXEL GS2200–24 využívá vysoce inteligentní algoritmy (WFQ, WRR a SPQ) pro zařazování požadavku do prioritní fronty, díky čemuž nabídne nekompromisní kvalitu pro služby citlivé na zpoždění. Různé služby mohou být přiřazeny do jednotlivých VLAN. Zcela libovolně lze pak konfigurovat jejich řízení.

Pokročilé funkce na Layer2
ZyXEL GS2200–24 přináší veškeré používané technologie, jako jsou VLAN, CoS/QoS, port trunking, rapid spanning tree, port security, RSTP (802.1w), 802.1× autentifikace a síťový management. Je tak ideální volbou pro pobočky, ale i malé a střední firmy.

Vlastnosti switche ZyXEL GS2200–24

  • manažovatelný gigabitový Layer2 swich
  • neblokující propustnost 56 Gbps
  • 24 Gigabitových portů a 4 duální (RJ-45/SFP)
  • Port security a vylepšená 802.1× autentifikace
  • MAC Freeze, Intrusion Lock
  • 8 hardwarových prioritních front IEEE 802.1p
  • plánovací algoritmy WFQ, WRR a SPQ
  • tichý chod vhodný pro kancelářské použití