Hlavní navigace

Výkonný Gigabit switch s PoE a managementem „na 1 klik“ - ZyXEL GS-1500-24P

[Tisková zpráva] ZyXEL představuje nový switch určený pro střední podniky. Nabízí napájení po ethernetu a jednoduché ovládání.

Sdílet

Pro střední podniky
ZyXEL GS-1500–24P je vybaven 24 gigabitovými porty, ke kterým lze přímo připojit 24 klientů a dalšími čtyřmi dualními porty (RJ-45/SFP), ke kterým lze připojit i optické kabely. Neblokující propustnost činí vynikajících 56 Gb/s, díky čemuž se s rezervou hodí pro nasazení do malých a středních podniků.

PoE šetří náklady
Stále více se mluví o úsporách elektrické energie. Řada zařízení je napájena trafy, jejichž účinnost není vysoká a ročně se tak zbytečně propálí stovky kilowatthodin elektřiny. Řešením problému je napájení po ethernetu (PoE – Power over Ethernet). Ať už se jedná i IP telefony, Wi-Fi access pointy, IP kamery – vše lze napájet po ethernetu. To je efektivnější, navíc k těmto zařízením táhnete jen jeden kabel – ten slouží jak pro přenos dat, tak pro napájení zařízení, což je mnohem jednodušší na výstavbu i údržbu. Stále více zařízení bude napájených po ethernetu, je tedy dobré se připravit na tuto technologii. A právě GS-1500–24P je PoE vybaven, může být tedy zdrojem vašich síťových zařízení.

Snadná správa
Tak jako všechna zařízení od společnosti ZyXEL je i switch GS-1500–24P velmi jednoduchý na ovládání. Správa probíhá přes grafické webové rozhraní, takže každý zkušený uživatel dokáže switch nakonfigurovat pomocí několika kliknutí myši. Náročný administrátor pak využije veškeré pokročilé technologie, kterými je switch vybaven, jako je například prioritizace a agregace portů, nebo řízení trafficu.

Odkaz na foto v tiskové kvalitě: http://212.47­.15.115/MyWeb/pr/Gra­fikaZyXEL/!Pro­duct_photos/Swit­che_adaptery/

O společnosti ZyXEL
Byla založena v roce 1989 na Tajwanu jako ZyXEL Communications Corp. V současné době se jedná o vedoucího dodavatele kompletních širokopásmových přístupových řešení pro poskytovatele připojení, ale také pro podnikatelské subjekty a domácí uživatele. Od svého založení prošla společnost ZyXEL mnoha transformacemi v rychle se rozvíjejícím odvětví síťového průmyslu. V dnešní době patří ZyXEL mezi několik málo společností na světě, které jsou schopny dodat kompletní síťová řešení pro segmenty Telco, SME/Enterprise a Digital Home. Mezi řešení Telco patří přístupová síťová zařízení (bezdrátová i s pevným připojením), zařízení pro instalaci u zákazníka a switche třídy carrier. Mezi řešeními SME/Enterprise nalezneme unifikované bezpečnostní brány, LAN switche, WLAN zařízení a zařízení pro IP telefonii. Řešení Digital Home zahrnují zařízení pro síťové připojení a multimediální zařízení.

Společnost ZyXEL má 3200 zaměstnanců a 70 distributorů po celém světě ve více než 150 zemích. ZyXEL Communications Corp. má 29 obchodních zastoupení a dvě výzkumná a vývojová centra po celém světě.Další informace o společnosti ZyXEL naleznete na stránkách www.zyxel.com nebo www.zyxel.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).