Hlavní navigace

VÝKONNÝM ŘEDITELEM (COO) TV PRIMA BUDE PETR CHAJDA

[Tisková zpráva] Výkonným ředitelem TV Prima (COO) se stane Petr Chajda. Dnešním rozhodnutím ukončila TV Prima několikaměsíční hledání vhodného kandidáta na tuto pozici. „Jsme velmi rádi, že jsme uzavřeli s Petrem Chajdou dohodu. Navazujeme tak na vzájemnou spolupráci zahájenou loni při výrobě pořadu Ber nebo Neber,“ potvrdil dnes generální ředitel TV Prima Aleksandras Cesnavicius.

Sdílet

Nový výkonný ředitel nastupuje do TV Prima od 1. dubna 2007. „Nabídku TV Prima vnímám jako uznání mých profesionálních úspěchů na mediálním poli, představuje v mém životě výzvu, která se neopakuje a odmítnou by ji bylo nerozumné,“ říká výkonný ředitel Petr Chajda. Jeho hlavním úkolem bude posílit management TV Prima pod vedením Aleksandrase Cesnaviciuse na pozici generálního ředitele (CEO).

Petr Chajda přichází do TV Prima z TV Barrandov. „Chtěl bych poděkovat zejména skupině Moravia Steel za výraznou podporu televiznímu projektu, mým kolegům za výbornou spolupráci a profesionální přístup při přípravě spuštění digitální televize a na jednotlivých projektech televizní produkce,“ uvedl nastupující výkonný ředitel TV Prima Petr Chajda.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).