Hlavní navigace

Výlety Dvojky Českého rozhlasu přicházejí s další novinkou

[Tisková zpráva] O prázdninách nabídne posluchačům tým Výletů Dvojky v čele s Pavlem Kudrnou každý pátek živé vysílání z prostor Orbis Media Center v budově České centrály cestovního ruchu na Vinohradské 46.

Sdílet

Každý pátek mezi 8:30 a 9:00 se mohou posluchači Dvojky setkávat se zajímavými lidmi z oblasti cestovního ruchu. S cestovateli, kastelány hradů a zámků, správci zajímavých objektů či provozovateli turistických atrakcí. Posluchači mohou přijít, být svědky živého vysílání a navíc zdarma posnídat v budově České centrály cestovního ruchu na Vinohradské 46.

Výlety Českého rozhlasu jezdí za svými posluchači letos už osmým rokem. 5 let pod vlajkou Radiožurnálu, poslední 3 roky v modrých barvách Dvojky. Za tu dobu navštívil tým Výletů kolem pěti set akcí a jeho stan navštívily tisíce návštěvníků. Novinkou letošního ročníku je živé vysílání v sobotu mezi 14:00 a 15:00 hodinou, ve které mohou posluchači Dvojky slyšet reportáže z vlastní akce či zajímavých míst okolí, setkat se s osobnostmi regionu, soutěžit či slyšet místní lidovou hudbu. K tomuto vysílání nyní nově přibývá i páteční ranní vysílání „Výletních snídaní s Dvojkou“.

Výletní snídaně s Dvojkou: každý pátek, 8:30 – 9:00
Podrobné informace najdete na adrese dvojka.rozhlas.cz, nebo rozhlas.cz/vylety