Hlavní navigace

VYLOMENINY – ZÁBAVNĚ SOUTĚŽNÍ POŘAD NA PRIMA TV

[Tisková zpráva] Televize Prima přichystala na letní období pro večerní vysílání novinku, zábavně soutěžní pořad Vylomeniny. Půjde o týdeník, který bude Prima TV vysílat od 12. 7. 2006 vždy každou středu během léta. Prozatím je naplánováno 8 dílů. Mezi přednosti tohoto úspěšného formátu, který se již řadu let vysílá na TV Markíza, patří dynamika, flexibilita a humor. K tomu jistě přispěje fakt, že celý pořad se nenatáčí ve studiu, ale v exteriérech. Pořad bude moderovaný a jméno moderátora zveřejníme v blízké době.

Sdílet

Princip pořadu: Princip pořadu spočívá v souboji dvou několikačlenných týmů, které jsou vybrané z kontrastních prostředí. Například studenti versus profesoři, politici versus novináři, babičky versus prostitutky apod. Záběr je opravdu široký a formát lze přizpůsobovat i konkrétním společenským situacím.

1. úkol: zahřívací úkol, časový limit 60 vteřin, vítězný tým získává 1 bod.

2. úkol: náročnější, časový limit 5 minut, vítězný tým získává 2 body-

3. úkol: nejnáročnější, časový limit 15 minut, vítězný tým získává 4 body

4. úkol: je stejný pro každý díl, časový limit není, soutěžící musejí strhnout ubrus, na kterém je jimi zvolený počet talířů. Za každý, který zůstane na stole a nerozbije se, obdrží 1 bod. Dosavadní průběh klání může závěrečné kolo zcela zvrátit.

Odměna pro vítězný tým: 50 000,– Kč

Do prvních dílů byly vybrány tyto týmy: boháči versus bezdomovci, vězeňkyně versus moderátorky, malí lidé versus vysocí, zaměstnanci veřejného domu versus vesničané.

Těšíme se, že pořad si u nás získá stejnou oblibu jako na Slovensku a ukáže divákům, že není soutěž jako soutěž!

VYLOMENINY
Periodicita: týdeník
První vysílání: 12. 7. 2006 v 19:50
Stopáž: 50 minut
Počet naplánovaných epizod: 8
Výroba: Pro Prima TV vyrábí FILMMAR, s.r.o, J.A.M. Film 1999, s.r.o. a FRMOL, s.r.o.