Hlavní navigace

Výměna manželek 25.3.

[Tisková zpráva] Čtyřicetiletá Dáša je vědecká pracovnice. S manželem a dvěma syny žije v rodinném domku nedaleko Brna, který již na první pohled prozrazuje pečlivost jeho ženské obyvatelky. Vedle pracovního zápřahu stačí Dáša péci pečivo pro bezlepkovou dietu, již mají předepsanou oba synové, opravit v domě vše, co je třeba a starat se o manžela, podnikatele, který se do domácích prací příliš nehrne. Doufá, že na konci „výměny“ nebude tak zničená jako na konci pracovního týdne.

Sdílet

Jednatřicetiletá Sylva bydlí na vesnici u Domažlic v domku po babičce, který budou s manželem ještě několik let opravovat. Mají dvě děti a již na první pohled jde o rodinu, která se umí také bavit a odvázat. Proto se Dáše líbí Pepa, s nímž si může více povídat, je tolerantní a ochotný pomáhat, tak jak je zvyklý ze soužití se Sylvou.

Přesto se časem ukážou rozdíly, které obě ženy zpočátku nevnímaly. Milan je zapřisáhlý odpůrce cigaret a Sylvě povoluje pouze kouření na zahradě. Dáša zase poznává, že Pepa je sice tolerantnější než její muž, ale nelíbí se jí jeho hrubá mluva ani pokusy o intimní hovory. A jak se postaví k obvinění Sylvy, že se ji Milan pokusil políbit na dobrou noc? V neděli 25. března na Nově

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).