Hlavní navigace

Výměna manželek 5. pokračování, v neděli 8. dubna ve 20:00

[Tisková zpráva] V dnešním vydání populární reality show si své role a rodiny vymění třicetiletá maminka tří dětí Veronika a jednačtyřicetiletá Vlaďka, která má děti dvě – sedmnáctiletého a desetiletého syna. První z nich žije v rodinném domku se zahradou nedaleko Kladna, druhá v Hořicích v bytě tři plus jedna.

Sdílet

Obě jsou momentálně doma, Veronika na mateřské dovolené a Vlaďka nezaměstnaná. Zřejmě proto oceňuje starší z žen na manželovi, že je schopen rodinu finančně zajistit, i když jinak jí vadí téměř vše. Vidí, že nežijí spolu, ale vedle sebe, nelíbí se jí manželův dlouholetý koníček – závodění na motorkách, který mu bere všechen volný čas, stěžuje si na jeho alkoholismus.

Vedle Vlaďky působí Veronika vyrovnaněji a spokojeněji, i když i jí život nepřinesl jenom hezké chvíle. Pro okolí je možná tou nejtragičtější skutečnost, že prostřední syn Filípek je handicapovaný. V sedmi letech je na úrovni sedmiměsíčního miminka, nechodí, je plně odkázán na rodičovskou péči. Rodina se však o něho obětavě stará, chlapec s nimi tráví všechen čas, nikdo z nich Filípkovo postižení necítí jako problém či dokonce tragédii, ale jako součást života.

Zvládne Vlaďka péči o postižené dítě? Jak se bude cítit Veronika v rodině, kde její členové na sebe nemají čas? V neděli večer na Nově!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).