Hlavní navigace

Výměna manželek 8 - Neděle 29. dubna 2007

[Tisková zpráva] Na první pohled rozděluje dnešní „vyměněné manželky“ vše, co si lze představit. Pětačtyřicetiletá Ludmila žije se třemi dcerami a manželem na vesnici na jižní Moravě, ctí tradiční hodnoty a divákům také celou rodinu představí v klasických krojích, organizuje místní slavnosti a muž, pracující jako agronom, je například členem dobrovolného hasičského sboru.

Sdílet

Naproti tomu šestadvacetiletá Zdenka je již na první pohled moderní mladá žena. Pracuje jako recepční ve sportovní hale, sama hodně sportuje, i když se zároveň dokáže postarat o domácnost a velmi ráda vaří. Na rozdíl od Ludmily ale nemá – podle vlastních slov – doma manžela, ale manželku. Žije totiž v registrovaném partnerství se čtyřiadvacetiletou Radkou a do Výměny manželek se přihlásila proto, aby divákům ukázala, že jsou homosexuální páry stejní jako ostatní lidé, že mají stejné sny a stejná přání.

Jak dopadne jejich výměna? Snesou se dvě manželky – Ludmila a Radka – v malém pražském bytě? Přijme moravská rodina lesbičku Zdenu?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).