Hlavní navigace

Výměna manželek IV - 3. díl

[Tisková zpráva] Jak si poradí mladá maminka z Chrudimského sídliště s početnou rodinou a hospodou k tomu? Vydrží temperamentní Irena z vesnice zavřená deset dní v paneláku? Takový bude v pořadí třetí díl Výměny manželek IV, tentokrát navíc okořeněný policejním zásahem v jedné z rodin. Diváci TV Nova jej uvidí v neděli 15. března ve 20 hodin.

Sdílet

Své domácnosti si na deset dní prohodí 36letá Irena Pelikánová z rodinného domu v Mašovicích nedaleko Znojma a 22letá Petra Králová ze sídlištního bytu 4 + 1 v Chrudimi.

Ireně bude pomáhat s 2,5letým Davídkem a roční Nikolkou Petřin manžel Roman Král (33), montážník GPS a ve volných chvílích dýdžej. Petra si za pomoci Irenina partnera Aleše (40) zkusí, jaké to je mít v péči čtyři děti – Irenku (18), Aleše (15), Radečka (4,5) a Nikolase (0,5), starat se o dům, malé hospodářství, čítající mj. dva koně, a ještě o hospůdku, která je součástí domu.

Do Výměny manželek přihlásila rodinu Pelikánových dcera Irenka. Jednak prý jako odvetu za to, že oni ji přihlásili do pěveckých soutěží Superstar a X Factor, jednak proto, že chtěla vyzkoušet, jestli někdo jiný zvládne pracovní tempo jejich atypické rodiny. Aleš s Irenou se totiž po 13 letech manželství rozvedli, aby se po dvou letech znovu sešli, a nyní spolu žijí již pět let.

To Královi jsou spolu teprve tři roky, ale mladá Petra, iniciátorka výměny, touží změnit stojaté vody mateřské dovolené i jejich manželství. A to se jí v Mašovicích podaří měrou více než vrchovatou. Největší radostí je pro ni obsluha v Irenině hospůdce, neboť od 15 let dělala barmanku a také pracovala v různých v restauracích a moc ji to bavilo.

Jak oběma ženám pomohla změna prostředí a co s nimi udělalo odloučení od rodin uvidíte v neděli 15. března ve 20 hodin na TV Nova.

Nezapomeňte, že na každý odvysílaný díl se můžete znovu podívat na www.nova.cz, kde naleznete i záběry, jež se do pořadu nevešly.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).