Hlavní navigace

Výměna manželek IV: Neděle 8. března 2009, 20:00

[Tisková zpráva] V prvním dílu 4. řady Výměny manželek si své rodiny vymění dvě stejně staré blondýny z naprosto odlišných sociálních poměrů.

Sdílet

Dagmar Cabrnochové je 37 let, pracuje na poště a žije v rodinném domě v Poděbradech. Její manžel Jiří (41) je ředitelem základní školy a mateřské školy v Nymburce. Mají jednoho syna, jedenáctiletého Jakuba, který chodí do 4. třídy.

Karle Havránkové je také 37 let, dělá rekvalifikační kurz na prodavačku a s rodinou žije v panelovém domě na sídlišti na okraji Ostravy. Petru Havránkovi je 39, stará se o domácnost a jejich šest dětí: holčičku Káju (3,5), Matěje (4), Natálii (8), Pavla (12), Zuzku (14) a Petra (16).

Cabrnochovi jsou spolu 15 let. Jiří z titulu své funkce řídí nejen školu, ale i manželku a syna. A tak není divu, že to byl on, kdo rodinu přihlásil do Výměny manželek. Deset dní nestandardní situace nemůže být podle jeho slov pro dlouholeté manželství na škodu. Co na tom, že to byl pro Dášu šok, nakonec se stejně jako vždy podvolí.

Hájkovi jsou spolu 17 let a za tu dobu ještě nikdy nebyli tak dlouho odloučeni. Karlu zajímalo, jestli to s manželem dokáží bez sebe těch deset dnů vydržet.

Poradí si poděbradská pošťačka s početnou ostravskou rodinou? A jak se asi bude cítit prodavačka v rodině ředitele školy? Prozraďme jen, že to Dáše v Ostravě šlo zpočátku velmi ztuha a že se Karla, zvyklá na domácí frmol, v Poděbradech nudila. Když ale Jakub na pár dní onemocněl, projevilo se její široké mateřské srdce, a Jakubova následná reakce ji mile překvapila.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).