Hlavní navigace

Výměna manželek znovu na obrazovkách Novy

[Tisková zpráva] Již v pondělí 3. dubna se na obrazovky televize Nova vrací unikátní reality show Výměna manželek. Prvních patnáct dílů jsme viděli na podzim loňského roku a všechna pokračování se setkala s velkým diváckým zájmem. Průměrně se na ně dívalo 1761 tisíc diváků, což je 48 % těch, kteří danou dobu trávili u televizních obrazovek. Pořad se líbil hlavně mladým divákům – v kategorii 15 – 24 let činil share dokonce 55,49 %. Nová řada bude mít deset částí.

Sdílet

Praha 23. března 2006 – Nová řada reality show Výměna manželek bude zahájena speciálním dílem, v němž s odstupem času na natáčení vzpomínají hrdinky nejzajímavějších příběhů. V tomto speciálu tak znovu navštívíme rodinu Bubníkovu a dozvíme se, zda by paní Soňa byla stejně razantní ve svých názorech na tehdejší protihráčku Moniku. Setkáme se i s Lucií z Týna nad Vltavou, která měla před svatbou, Jitkou, manželkou pražského podnikatele nebo květinářkou Evou, již čekala velká životní změna.

Po dalších osm týdnů pak uvidíme již nová „klasická“ pokračování, v nichž si dvě ženy vymění na deset dní domácnost, manžela a děti. Tvůrci opět vybrali rodiny s velmi odlišným zázemím, aby konečná výpověď o životním stylu v České republice byla nejen zajímavá, ale i reprezentativní. Uvidíme proto rodinu s osmi dětmi, rodinu hluboce věřící, romskou a další. Vyměněné ženy se prvních pět dní opět musí řídit pokyny, jež jim určuje „manuál domácnosti“, teprve ve druhé polovině pobytu mají právo změnit zavedený pořádek. V závěru se opět příslušníci obou rodin setkají a mezi osmi očima vyříkají, co jim změna přinesla, jak se jim způsob života nových známých líbil či jaké mají námitky. Novinkou je, že cyklus osmi premiérových příběhů bude uzavřen dalším speciálním dílem.

„Pořad Výměna manželek je přesně ten typ pořadu, který nám dělá velkou radost, protože kromě starších cílových skupin oslovuje i mladší věkové kategorie, a to je cesta, kterou se chceme vydat. Jde totiž nejen o zajímavou reality show, v níž si dvě ženy dočasně vymění rodiny, ale i pozoruhodnou výpověď o životě v Česku. Pořad nic nepředstírá, je takový, jako svět kolem, je skvěle vymyšlený a každé jeho pokračování nabízí řadu otázek k zamyšlení, “ říká programový ředitel TV Nova David Stogel.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).