Hlavní navigace

Vypadáš skvěle! každý čtvrtek ve 22:00 na ČT1

[Tisková zpráva] Hanka překonala těžké onemocnění. Po mnoha chemoterapiích jí opět rostou vlasy. Dříve měla rovné, nyní je silně kudrnatá. Nová životní etapa, nový vzhled. Hanka se těší na hvězdný tým.

Sdílet

9. února

Hanka překonala těžké onemocnění. Po mnoha chemoterapiích jí opět rostou vlasy. Dříve měla rovné, nyní je silně kudrnatá. Nová životní etapa, nový vzhled. Hanka se těší na hvězdný tým.

Paní Hance Prchalové je 41 let, má dva syny, byla zdravotní sestra a teď pracuje jako fundraiser, čili vyhledává finanční zdroje pro neziskové organizace, a je také vedoucí projektů v neziskovém sektoru. Před dvěma lety jí lékař zjistil rakovinu a nedával jí více než rok života. Diagnóza jí totálně změnila život, ale za pomoci skvělých lékařů a díky své statečnosti dnes už můžeme říci, že to nejhorší je dávno za ní. Rádi paní Prchalovou vítáme na proměně v pořadu Vypadáš skvěle!

16. února

Ivanka z Kladna má po dětské obrně horší stabilitu při chůzi, ale je veselá, energická a raduje se ze života. Aby byl její život ještě pestřejší, hvězdný tým ji promění k nepoznání.

Ivana Doksanská je z Kladna. Narodila se s vrozenou dětskou mozkovou obrnou a má trochu zlobení s kyčlemi, jednu nohu má kratší a tenčí. Je ráda, že je naprosto samostatná, bere věci takové, jaké jsou, a navíc se rozhodla pro radikální změnu vizáže. Je to pozitivně smýšlející mladá žena. Kromě toho, že s maminkou prodává v trafice, chodí předčítat babičkám a dědům do domova důchodců a těší se, že si po naší proměně najde partnera. Ivanko, vítej, hvězdný tým udělá, co je v jeho silách.

23. února

Věra je bez práce. O maminu se dvěma dětmi prý nikde není zájem. Všimne si jí někdo, když bude krásnější?

Dnes uvidíte ve Vypadáš skvěle! Věru. Věra je zvyklá na práci v kanceláři, toho času bez práce. Jak říká, o maminu se dvěma dětmi není nikde zájem. Snad to nebude tak tragické a po dnešním zkrášlovacím zásahu hvězdného týmu, jehož součástí bude i odborné bělení zubů, se ozve někdo, kdo bude o služby takové krasavice stát. Ráda vyšívá obrazy, pracuje na zahrádce a miluje koně a kočky. Věrko, vítej ve spárech hvězdného týmu Vypadáš skvěle!

2. března

Petra: „Je mi dvacet, ale hádají mi 16. A přitom už mám dítě, partnera, dokonce i rozum. Jen ta vizáž dospělé ženy mi chybí“.

Petře Němcové je dvacet let. Ale vypadá na 16 a to jí pěkně vadí. Proto by od hvězdného týmu chtěla vizáž seriózní pětadvacítky. Každý chce omlazovat, Petra chce vypadat starší, ale budiž, uděláme, co je po nás žádáno. Žije se svým přítelem ve volném svazku, mají devítiměsíčního syna, svatbu prý možná absolvují, až bude kluk větší. A maminka starší. Možná, že bude starší během několika minut díky zásahu hvězdného týmu. Že bychom příchod svatby urychlili?

9. března

Básník Radek před proměnou ve Vypadáš skvěle!: „Je mi 30 a stále jsem panic. Té, která si mě zamiluje, slibuji, že se začnu mýt!“

Radek Hásek se narodil na Silvestra. Jak říká, když bouchla první silvestrovská rachejtle, máma se lekla a byl na světě. Radek je básník na volné noze, je členem skupiny Der Popleter, kde recituje básně. Ty taky skládá a mamince slíbil, že vydá svoji sbírku. Rád a často vystupuje na benefičních akcích. Profese básníka ho neživí, je na podpoře a hledá si zaměstnání. Ale protože sám sebe pasoval na veřejného „úchyla“, není to lehké. Svoji kariéru básníka chce rozvíjet a začít tak, že změní image. Proto je ve Vypadáš skvěle!

16. března

Daniela jde po patnácti letech na mateřské zjistit, jak vypadá současné Česko. Dosud byla stále doma, vychovala 3 syny a jediným módním výstřelkem pro ni byly vytahané tepláky.

Daniela Kaštánková. Zasloužilá maminka tří synů, která posledních patnáct let trávila zejména doma a vrcholem v oblékání pro ni byly tepláky a vytahané triko. Daniela chtěla od hvězdného týmu zvětšit poprsí. Manžel to zakázal, neboť je spokojený s tím, co má. Ale ostatní přání Daniele ve Vypadáš skvěle! rádi splníme. Jak jsme si řekli na začátku, Daniela se vrací po patnácti letech na mateřské do života. Ale prý to bylo báječných 15 let. Nicméně už je čas na změnu. Jsme rádi, že tu změnu může provést hvězdný tým. Daniela má velmi pěknou postavu. Když ji kolemjdoucí vidí zezadu, mají dojem, že před nimi jde statná „devatenáctka“. To je příjemná lichotka a přednost, na které budeme stavět.

23. března

Jana jde do proměny se synem. Už dlouho si neřekla, že vypadá k světu. A syn hraje hokej, má na úpravu vzhledu málo času a navíc chce být fotomodel. Ke slovu přijde i botox.

Janě je devětatřicet a má sedmnáctiletého syna Honzu. Vsadila se s kamarádkami, že po proměně bude vypadat jako Honzova starší sestra. Hvězdný tým pro výhru sázky udělá vše, co může, i to, co dosud zatím neudělal. Poprvé ve Vypadáš skvěle! ukážeme aplikaci metod, které vedou k navození mladistvějšího dojmu. Jednou z nich je ošetření botulotoxinem, který uvolňuje svalové napětí v obličeji a vyhlazuje ve svém důsledku mimické vrásky. Podívejte se, jak se „botox“ používá, jak se odborně vpichuje do pokožky, jaké jsou jeho účinky, kdo jej může používat bez obav a komu se takový zákrok nedoporučuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).