Hlavní navigace

Výpadek elektrického proudu v části Prahy nepostihnul žádného zákazníka v datovém centru T-Systems

[Tisková zpráva] Výpadek elektrického proudu, který dnes postihl část Prahy, především Pankrác, Jižní Město a krátce i Vinohrady, prověřil spolehlivost datového centra T-Systems Czech Republic. V průběhu výpadku nebyl zaznamenán žádný problém v chodu datového centra společnosti. Technologie zákazníků, umístěné v datovém centruT-Systems, tak byly v plném provozu a nedošlo k žádnému omezení nebo výpadku.

Sdílet

Výpadek elektrické energie je hrozbou pro každé datové centrum. Zákazníci by měli dbát při výběru svého poskytovatele housingových a hostingových služeb na to, aby datové centrum bylo vždy připraveno na rozsáhlé výpadky energií. Mohou tak předejít škodám způsobeným nedostupností klíčových aplikací nebo poškozením dat.

O společnosti T-Systems
T-Systems Czech Republic nabízí síťově orientovaná ICT řešení a služby zahrnující systémovou integraci, implementaci a provoz ICT systémů. Zaměřuje se především na podnikovou klientelu, a to jak na nadnárodní koncerny s celosvětovou působností, tak i na významné lokální podniky. V roce 2008 činily výnosy společnosti přes 2,9 miliardy korun.

Skupina T-Systems patřící do koncernu Deutsche Telekom AG je jedním z vedoucích evropských poskytovatelů služeb a řešení informačních a komunikačních technologií (ICT) pro podnikové zákazníky. Skupina má přes 46.000 zaměstnanců ve více než 20 zemích světa a její výnosy v roce 2008 činily přibližně 11 miliard eur.

Služby společnosti T-Systems představují pro zákazníky optimalizaci procesů, zlepšení kvality a snížení nákladů na oblast interních ICT systémů. To ve svém důsledku poskytuje zákazníkům vyšší flexibilitu a možnost koncentrace na jejich hlavní předmět činnosti.

Informace o společnosti a jejích službách najdete na internetových stránkách www.t-systems.cz nebo na mezinárodních stránkách www.t-systems.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).