Hlavní navigace

VYPNI TELEVIZI, ZAPNI BEDNU

[Tisková zpráva] ONLINE TELEVIZE BEDNA.TV PŘICHÁZÍ S NEVŠEDNÍM POHLEDEM NA MEDIÁLNÍ KOMUNIKACI V OBLASTI AUDIOVIZE. BEDNA.TV PŘINÁŠÍ ZCELA NOVÝ PŘÍSTUP K ONLINE VYSÍLÁNÍ A NABÍZÍ REVOLUČNÍ ALTERNATIVU KE STÁVAJÍCÍ TELEVIZNÍ NABÍDCE.

Sdílet

V pondělí 1. prosince zahajuje vysílání nová on-line televize BEDNA.TV. Médium pro mladé lidi, které nebaví sledovat klasickou televizi. BEDNA.TV běží na nejmodernějších flashových aplikacích.

Cílem televize BEDNA.TV je diváka bavit, inspirovat a případně poučit. Flexibilita a komplexní zajištění výroby je základem naší televize.

BEDNA.TV bude divákům přinášet zajímavé informace a zábavu z jiného úhlu pohledu. Využívá díla nezávislých tvůrců, studentů z filmových a uměleckých škol, ale i tvorbu profesionálů, kteří nechtějí nebo nemají možnost prezentovat své dílo v komerčních typech medií.

BEDNA.TV nabízí každý den novou, unikátní programovou nabídku složenou v časové smyčce, která bude v kontinuálním vysílání představovat divákům ucelenou dramaturgii.

Na BEDNA.TV si divák bude moci vybrat ze dvou možností vysílání: kontinuálního streamingu, anebo výběru z archivu. Každý všední den nabídne originální program, víkend přinese reprízy pořadů z aktuálního týdne, filmové okno a videoklipy.

BEDNA.TV chce podporovat kulturu jako celek a napomáhat nadaným tvůrcům a umělcům v jejich profesním růstu. Pravidelná filmová okna uvedou krátké dokumenty, nezávislé filmy a vybrané zajímavé počiny studentů filmových škol. BEDNA.TV nabídne také kvalitní archivní pořady nebo inscenace.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).