Hlavní navigace

Výprava pod taktovkou Vilmy Nyklové v pražské ZOO!

[Tisková zpráva] Poslední mrazivá lednová neděle V ZOO opět patřila představitelům oblíbeného seriálu televize Nova Ulice. V Zoologické zahradě Praha v Tróji se tentokrát objevila sama představitelka Vilma Nyklová!

Sdílet

Praha 31. ledna 2011 – Samozřejmě se i k Vilmě Nyklové donesly zvěsti, že se většina obyvatel z Ulice již do ZOO podívala. To nemohla Vilma nechat jen tak a musela vše vidět na vlastní oči také. Vzala však s sebou i další obyvatelky Ulice. Dámská jízda v podání kadeřnic Jitky Farské (Ilona Svobodová) a Romany Havlíčkové (Máša Málková), studentky Jany Krausové (Kristýna Stýblová) a starostovy sekretářky Denisy (Stáňa Jachnická) doprovodila představitelku Vilmy Jaroslavu Obermaierovou velmi ráda.

Pražskou ZOO všechny představitelky seriálu Ulice provedl sám ředitel Mgr. Miroslav Bobek. Vilma musí mít hold výsadní práva! A tak první kroky všech vedly nejdřív do pavilonu žiraf. Před pár dny se žirafě Kleopatře narodilo mláďátko a při pohledu na ně zjihly oči všem, i Vilmě. Samozřejmě si oblíbené představitelky seriálu vyzkoušely, jak se žirafy krmí. „Berta je vděčná strávnice, jako můj Lumírek,“ podotkla Vilma.

Samička hrabáče kapského Kvída slaví v úterý 6.narozeniny, a tak se její výběh stal druhou zastávkou dámské výpravy. Nejdřív se jí z pelíšku nechtělo, ale jakmile uviděla plné hrsti červů, které jí nabízely naše hvězdy, byla k neudržení a blahopřání si náležitě užívala.

Návštěva lemurů se už stala pro všechny výpravy z Ulice samozřejmostí, i zde si naše seriálové hvězdy vyzkoušely krmení těchto hravých opiček.

Odpolední výlet pak všichni zakončili v pavilonu želv, kde se Aldo a Tony stali Vilminými velkými favority. „Měla jsem v plánu vydat se do ZOO již dřív, a když jsem slyšela, že už tu byla od nás z Ulice většina, tak jsem samozřejmě nemohla být mezi posledními. Dokonce jsem měla za průvodce samotného pana ředitele ZOO. Takže až se do Ulice vrátíme, budou všichni závidět!“

Více informací naleznete na www.nova.cz/ulice nebo Doma.cz.

Ulice – každý všední den v 18:30 na TV Nova

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).